אתר אייפונס מחלק לכם 3 קודים לאפליקציית הקלטת השיחות- TapeACall Pro

ע״י

את TapeACall כבר סקרתי לכם לפני כמה שבועות. כמו שכבר צוין האייפון לא יכול להקליט שיחות באופן מובנה, כי אפל לא מאפשרת את הפונקציה הזאת. לכן קמו כל מיני אפליקציות שמנסות לעקוף את הבעיה, הרבה מהן עשו זאת בצורה לא ממש טובה כמו שירות VOIP ועוד, אבל האפליקציה הבאה עושה זאת בצורה הכי נוחה.

TapeACall_logo

להורדת האפליקציה.

אפליקציית TapeACall בגירסתה המלאה, מאפשרת להקליט שיחה בכל אורך שהוא ואף לאחסן את השיחה במכשיר או לשלוח למייל את הלינק לשיחה. השיחה תישמר על שרתי החברה כל עוד היא תהיה על המכשיר. הקובץ עצמו לא שוקל יותר מידי, ואין עם זה בעיות מיוחדות. כדי להקליט שיחה יוצאת יש להפעיל תחילה את האפליקציה, להתקשר למספר מקומי המקליט את השיחה ואז להתקשר לנמען, בשיחה יש לעשות השהיית שיחה, להפעיל את האפליקציה ולמזג את השיחות. לא הכי אינטואיטיבי אבל זה מחיר זעום לעומת מה שמקבלים.

TapeACall_pic1

לא קשה למנות את הסיבות שצריכים להקליט שיחות, בין אם זה דיון משפטי, או הקלטה נותני שירות בארץ. לא חסר לנו סיבות לשיחה מוקלטת. כאמור מבחינה חוקית, החוק הישראלי קובע שאין זאת האזנת סתר אם לפחות צד אחד מודע להקלטה, במקרה הזה הצד הוא אנחנו. בקיצור אפליקציה מעולה במחיר אטרקטיבי חד-פעמי, וכעת היא יכולה להיות שלכם, בחינם 🙂

התחרות:
לרשות מערכת האתר הגיעו 3 קודים חינם לאפליקציית ה-Pro ששוויה 34.90 ש"ח, כל מה שעליכם לעשות הוא לרשום פה בתגובות מדוע חשוב לכם הקלטת שיחות באייפון?
מבין המגיבים יוגרלו 3 אנשים באופן רנדומאלי והם יזכו בקוד לגרסה המלאה.