ACDSee | הדרך הטובה והחדשנית לצילום ועריכת תמונות ווידאו + הגרלת רישיונות

ע״י

אפליקציה חדשה לצילום ועריכת תמונות/וידאו יוצאת לדרך, כשמאחוריה קבוצת ACDSee הוותיקה והפופולרית.

 

הורדת האפליקציה

אין זה סוד כמו גם אין זה פלא שמפעם לפעם יוצאות להן תוכנות או במקרה שלנו, אפליקציות, חדשות או מחודשות שמתיימרות להיות הטופ של הטופ בתחומן. אחד התחומים שניראה כי הולך וגדל עם הזמן הוא תחום הצילום והעריכה בעיקר של תמונות ומעט של וידאו, כאשר ידוע לנו מי הן המתחרות וממה הן עשויות. ובכן, ACDSee, החברה הידועה בשל תחום הארגון והעריכה של תמונות בפלטפורמת השולחנית, הינה כיום ״מתחרה״ חדשה בתחומה בפלטפורמת הסמארטפונים, המגיעה עם הכלים שלה ורצון גדול לספק את המומחיות שלה וכן החווית משתמש הייחודית שלה אל מול המשתמשים.

אפליקציית ACDsee באה עם מטרה די ברורה והיא לעזור למשתמשים ללכוד/לצלם תמונות ולהפוך אותן למושלמות ככל האפשר עם האייפון. על פי הניראה, ככל שמספר משתמשי האייפון מסתמכים על מכשירם כ״מצלמה הראשית והאהובה״ שלהם, כך מספר דרישותיהם לאיכות גבוה ויכולות שיפור תמונה גם גדל. ידוע שעקב מספר היישומים הנמצאים (במקרה שלנו) בחנות האפסטור המספקים שירות של עריכה, צילום ואפילו קולאז׳ים, מוטל על המשתמש להתעסק ולשלב בין יישומים שונים בכדי להגיע לתוצאות טובות וכמובן רצויות. לשם כך ולאחר כ20 שנות פיתוח תוכנות צילום, ACDSee לראשונה מוציאה תוכנה המיועדת בעיקר למכשירי הטלפון, הפותרת את בעיית שימוש ברב יישומים לעריכה.

2

מצלמה איכותית ומקצועית
יישום זה מספק שלל כלים ופיצ׳רים שבעזרתם ניתן לערוך תמונות או לבצע קולאז׳ים ממספר תמונות, המגיעה עם מצלמה חדשנית לצילום תמונות איכותיות מהרגיל, המחולק למצבים שונים כגון מצבי צילום שונים, לכידת וידאו, פקדים ידניים לחשיפה, מיקוד, איזון לבן, מסננים למיניהם, מצבי פלאש ועוד המון אפשרויות שימושיות. יחד עם זאת תגלו תכונות יחודיות כגון מצב סלפי מתקדם הכולל שימוש במצלמה הקדמית בעל פלאש קדמי וגווני צבע/עור שונים, המאפשר ״החלקה״ והבהרת צבע התמונה בכדי להוציא מתוך הסלפי דבר מעניין ואיכותי. את השינוים ניתן לבצע על ידי האקולייזר של אור, צבע וגוון בעזרת פטנט טכנולוגיית LCE מחברת ACDSee Systems ובעזרת פקדים ידניים למצלמה המותאמים במיוחד לגרסאות 8.

חשבתם זה הכל? ממש לא, במצב עריכה אפליקציית ACDSee מאפשרת ומספקת שליטה מקיפה יותר על מצבי חשיפה, צבע וטווח גוונים ובמצב מצלמה תוכלו לשלוט באופן ידני (עוד לפני לכידת התמונה) על החשיפה, פוקוס ואיזון לבן. למרבה הפלא ישנו מצב נוסף שבו ניתן לשנות את עדיפויות או פרמטרים של רכיב התריס. כמו כן קיים מצב צילום שכל בעלי מכשיר ה- lumia וודאי מכירים והוא מצב flash fusion, אשר הוא לוקח תמונה בעלת פלאש פעיל ותמונה בעלת פלאש כבוי וממזגת ביניהן, מה שמאפשר לאזן את התאורה שבתמונה.

Untitled-1

תכונות עיקריות של ACDSee

  • מצב סלפי – לראשונה, יישום לצילום תמונות מציע מצב מתקדם לצילום הפופולארי, הסלפי,אשר דרכו ניתן לצלם תמונת סלפי ולקבוע פרמטרים שונים כמו גווני עור.
  • אקולייזר אור, צבע וגוון – אופציה זאת מספקת אפשרויות עריכה מתקדמות המציעות שליטה מדויקת עבור המשתמש לצורך שינוי החשיפה של תמונה, צבע וטווח גוונים. (אפשרויות אלו נמצאות בחבילת הפרו).
  • שליטה ידנית – האפליקציה כוללות בקרה ידנית לחשיפה, פוקוס ואיזון לבן המאפשרות למשתמש להימנע מלכידת תמונות מטושטשות ולפצות על תנאי תאורה וחשיפה שונים. תכונה זו גם מאפשרת למשתמש להגדירמצב התריס עם מהירותו (בדרך כלל נמצאת על מצלמות DSLRs high-end), פיצ'ר ייחודי ל- ACDSee.
  • Flash Fusion – תכונה זו מאפשרת למצלמה לצלם תמונה אחת עם פלאש וצילום אחד בלי. המשתמש יכול לאחר מכן לשלב את שתי התמונות אשר נלקחו ולהתאים אותם בתנאי תאורה נכונים.
  • HDR Fusion – תכונת מצלמה זו משלבת שלוש תמונות שצולמו בחשיפות שונות, המאפשרת הפקת תמונה סופית עם החשיפה הטובה ביותר.3

לסיכום
אפליקציית ACDSee היא בהחלט יישום עריכה ומצלמה מקצועית, עם שלל מאוד גדול של פיצ'רים, פילטרים וכל דבר אפשרי לצורך הפקת תמונה איכותית. יש לציין כי ישנם פיצ'רים שהינם נכללים בחבילת הפרו שתוכלו לרכוש, אך גם אם לא ביכולתכם לרכוש, כל מה שהיא מציעה זה די והותר למשתמש הפשוט. האפליקציה מאוד מומלצת בחום, מאחר ויש בה ביצועים מקצועיים.

 

וכעת להגרלה:

ישנם רישיונות לתוסף והם יוגרלו בין אלה שיתחברו, יגיבו לכתבה, ילחצו לייק וישתפו בפייסבוק (Share) עד יום ראשון הבא.

בהצלחה לכולם! שמות הזוכים יפורסמו ביום אחרי סיום ההגרלה.

זמן לסיום ההגרלה:

[tminus t="18.01.2015" days=ימים hours=שעות minutes=דקות seconds=שניות style="TIE-fighter" omitweeks=true /]