LyricsXpert 3.0 | כך תשפרו את חווית המוזיקה שלכם

ע״י

תוכנה פשוטה ומצוינת שעושה סדר בשירים דרך אייטיונס עם הדבקת מילים לשירים, הוספת אלבומי תמונות ועוד.

 

 

ccvccvc3

 

להורדת התוכנה

רוצים לשפר את חווית ההאזנה למוזיקה ועוד האהובה עליכם? אז תוכנת ה- LyricsXpert היא בדיוק בשבילכם. תוכנה תוצרת כחול לבן זו אשר נוצרה על ידי אדם לביא, מגיעה במטרה לתת למשתמש את מלוא השימוש וכן החוויה הטובה ביותר בעת האזנה למוסיקה. הודות לה תוכלו בכמה צעדים פשוטים להוסיף לכל השירים הקיימים בתוך רשימה/ות השמעה שבאייטיונס, מילים (lyrics) ו/או תמונות קאבר (artwork) לאותו האלבום, או לחלופין לשיר בודד אחד שתבחרו, אשר מיובאים מהאינטרנט.

לאחר שימוש די מעמיק בתוכנה זו, ניתן לומר כי הינה תוכנה פשוטה מאוד וקלה להבנה, אשר לא מצריכה מהמשתמש אפילו הפשוט, להגיע עם ידע קודם או דבר דומה לכך. מלבד זאת LyricsXpert עובדת כמעין- plug-in או הרחבה לתוכנת האיטיונס, לצורך העברה/סנכרון כל המידע (מילים/ארטוורק לשירים) אל חנות האייטיונס, כן הבנתם נכון, יש כאן צורך בסוף תהליך הדבקת המילים לשיר, לסנכרן אל המכשיר את השינוים אותם נעשו עם LyricsXpert, בעזרת תוכנת האייטיונס, אך אין לחשוש כי פעולת הסנכרון גם היא פעולה קלה לעשיה.

ממשק ותפעול
כאמור תוכנה זו מאפשרת מיזוג מילים לשירים ויצירות האלבום באופן מהיר ודיגיטלי ובכמה נגיעות בודדות. כמו כן, יסופק לכם כאן את היכולת להטמעת מילות השיר והצגתם לאחר מכן על מכשיר האייפון/אייפוד, ללא כל צורך באינטרנט, יכולות חיפוש מתקדמות לשירים של אמן, תיקייה וכו', .דרך יעילה לעריכת נתוני השיר וארגונו לרשימות השמעה באייטיונס, מציאת וסידור תמונת Artwork של השירים באופן אוטומטי, אפשרות להטבעת תגיות גיטרה במקום מילות השיר ועוד. אך השאלה כאן היא וודאי, הכיצד ניתן לעשות זאת? הבה אציג בפניכם את הפעולות השונות שעליכם לעשות.

1- הפעלת תוכנת ה- LyricsXpert נעשית לאחר הורדה והתקנתה של התוכנה. יש לציין כי תוכנת האייטיונס תפעיל את עצמה אוטומטית לאחר הפעלת LyricsXpert.

Picture

2- השתמש באופציית ה- "wizard" לצורך הכנסה והטבעת מילים לשירים באופן מהיר.

Picture

3- לאחר בחירת אופציית "wizard", עליכם לבצע שלושה צעדים מהירים והם:

  • שלב 1: בחר אם ברצונך לראות רק מילים או מילים עם אקורדים. (יש לבחור ב- next לאחר הבחירה).
  • שלב 2: בחר האם ברצונך לשמור ולהטביע את המילים לשירים לתוך האייטיונס או לצפות בתצוגה המקדימה שלהם. (יש לבחור ב- next לאחר הבחירה).
  • שלב 3: יש לבחור האם ברצונך להוסיף מילים לכלל השירים או לשיר בודד. (יש לבחור ב- finish לתחילת העבודה).

Untitled-3

4- לאחר סיום האשף הקצרצר, תשימו לב כי כל השירים אשר נכללים בתוך תוכנת האייטיונס, מופיעים כרשימה בדיוק כפי שניראה בתוכנת האייטיונס. להבדיל מתוכנת האייטיונס, כל השירים נבדלים באלו אשר נמצאו להם מילים לשיר ולאלו שלא, כאשר הם נבדלים על ידי תו מוזיקלי ליד שם השיר בצבע ירוק המציג שיר אשר נמצאו לו מילים ותו מוזיקלי אדום אשר לא נמצאו לו מילים לאותו השיר.

Picture

5- אם ברצונך להוסיף מוסיקה לספרייה שלך מאוחר יותר, ולא רוצה לעדכן את כל ספריית המוזיקה שלך שוב רק בכדי לקבל את המילים החדשות שאתה צריך, השתמש בשדה החיפוש כדי לחפש אמנים ספציפיים, שירים, או אלבומים. מומלץ לחפש עם קצת יותר מידע בכדי למצוא כמה שיותר מהר את אותו השיר. בכל פעם ש- LyricsXpert מבצע חיפוש, מתבצע באופן אוטומטי עדכוני השירים האלו עם הקובץ האחרון.

Picture

6- במידה ונתקלתם בשיר אשר מופיע עם תו מוסיקלי אדום (שיר ללא מילים), ניתן לתקן זאת ולהוסיף לו מילים לאותו השיר, בכדי להפוך אותו לתו מוסיקלי ירוק. איך עושים זאת? מאוד פשוט על ידי הקלקה ימנית בעכבר על אותו השיר שלא נמצאו לו מילים ולבחור ב- Get info. מכאן:

  • לחצו על תווית lyrics.
  • ניתן ללחוץ על כפתור חיפוש באינטרנט (web search) אחר מילים לשיר או ניתן לחפש ידנית.
  • לאחר מכן יש ללחוץ בתוך תיבת הטקסט לצורך העתקת המילים לאותו השיר (מתוך האתר שבו מצאתם מילים).
  • וכעת יש לשיר מילים ותוית המוסיקלית הפכה לצבע ירוק.

7- ולבסוף כל שנותר לעשות הוא לבצע סנכרון דרך תוכנת האייטיונס לצורך העברת המילים או לחלופין יצירות האלבום (במידה וישנם) לתוך מכשיר האייפון/אייפוד.

לסיכום

תוכנה מעולה, מהירה מאוד וקלילה להבנה, לצורך הטמעת מילים לשירים כמו גם יצירות האלבומים השונים (artworks).