אינסטגרם | מקצה שיפורים

ע״י

בכתבה השביעית בסדרה, נתמקד באפליקציית אינסטגרם, ונביא בפניכם את התוספים הנבחרים.

 

דומה שהחלק הכי דומיננטי אצל רוב האנשים בסמארטפון ובאייפון בפרט אחרי הטלפון- זה המצלמה. מספיקה שוטטות קצרה ברשתות החברתיות כדוגמת וואטסאפ ופייסבוק כדי לראות כמה סרטונים/ תמונות ויראליים יותר ופחות מסתובבים שם. אבל, דבר אחד היה חסר- היכולת לערוך או אפילו להוסיף פילטרים שונים לתמונה באופן מיידי. ולכן, האפליקצייה שנוסדה בשנת 2010 והציגה יכולות עריכה בסיסיות, סחפה אחריה קהל משתמשים עצום. כמו בכל דבר- גם כאן אפשר לשפר ולהוסיף. ברם, אין הרבה תוספים ועזרים לאפליקציה זו, אך מה שיש, אפשר להגדיר כדי והותר!

insatgram++

insatgram++

צוות המפתחים UnlimApp שהביאו לנו את UnlimTunes ואת FaceBook++ עושים זאת בדמות insatgram++. לאחר שהתקנתם את התוסף, תבחינו מיד בשינוי הנעשה באינסגרם- מעתה תוכלו לדפדף בין 2 סוגי גלילות: גלילה מינימלית- דפדוף בין התמונות ללא קריאת התגובות וכל השאר. וגלילה רגילה. בין האפשרויות הרבות: הורדת קטעי הוידאו/ תמונות ושיתוף ברשתות חברתיות אחרות, אפשרות פתיחת חשבונות מרובים, העתקת הטקסט, אפשרות מותאמת אישית להזנת חותמות זמן על פוסט שמועלה ועוד. את התוסף ניתן להוריד ללא עלות ממאגר BigBoss.

SaveGram

SaveGram

תוסף זה מיועד למי שהתוסף מהסעיף הקודם קצת ״כבד״ עליו. כאן תוכלו להשתמש בפיצ׳ר אחד ושימושי מאוד- שמירת התמונות והווידאו המועלות לאינסטגרם. כל מה שאתם צריכים לעשות- להקיש על 3 הנקודות שמופיעות מימין לכל פוסט ושם תופיע האפשרות לשמירת הפוסט. לאחר מכן, כל התמונות ששמרתם יופיעו באלבום נפרד בשם instagram בספריית התמונות באייפון, וכאן זהו יתרון על פני רוב התוספים האחרים. את התוסף ניתן להוריד ללא עלות ממאגר BigBoss.

instaTools

instaTools

 

תוסף הדומה מאוד ביכולותיו לinstagram++ אך בשינויים קלים- הם עושים אותו הרבה יותר טוב. לדוגמה- האפשרות לצבוט כדי להגדיל, הנדרשת כל כך באפליקציה עצמה נמצאת בתוסף זה, ומעתה תוכלו לראות תמונות של חבריכם בפירוט גבוה בהרבה. או למשל כדי, להוריד תמונות- לא צריך להיכנס לתפריטים ותתי תפריטים כדי להגיע לזה. פשוט, נכנסתם לפוסט כל שהוא? בתחתית הפוסט יופיעו לכם כפתור הורדה וכפתור שיתוף. את התוסף ניתן להוריד דרך מאגר BigBoss ללא עלות.