אפליקציית הטלפון | מקצה שיפורים

ע״י

בכתבה רביעית בסדרת כתבות, נביא בפניכם לקט של התוספים שבעינינו הכי יעילים לשיפור חווית השימוש באפליקציית הטלפון.

הסמארטפון לעניות דעתי הוא קודם כל- אמצעי לבידור עצמי. אם זה המשחקים האיכותיים, הוידאו קליפ והמוזיקה. העניין שלשמו נוצרו מכשירי הטלפון- הלא הוא אמצעי התקשורת העיקרי עם האנשים שסביבנו (הטלפון עצמו), קצת נזנח. ולמרות, שרבים מכם יגידו, ״אז מה?, יש את וואטסאפ, פייסבוק ועוד המון אפליקציות תקשורת ועדיין, הטלפון, הוא אמצעי התקשורת העיקרי שלנו. אפליקציית הטלפון שבאייפון, זכתה וזוכה להמון תוספים טובים יותר ופחות שפשוט מעצימים ומייעלים את הפונקציה הכל כך בסיסית הזו.

CallBar

callbar_cydiary

תוסף זה שעודכן לשימוש עד גרסת iOS 8 (ל- iOS 9 הוא יקבל עדכון בקרוב) כולל אפשרות חדשה לחיוג מהיר היישר ממסך הנעילה. לאלה מכם שלא מכירים אותו, זהו תוסף מצוין אשר קיים כבר מגרסת iOS 4 בסידיה, וכל תפקידו בעצם הוא לאפשר לנו לקבל ולהוציא שיחות מכל מקום במכשיר, גם כאשר אתם נמצאים באפליקציה אחרת. CallBar ללא ספק, מהווה תחליף מצוין למי שמרגיש שאפליקציות הטלפון המובנית מסורבלת לטעמו. עם הזמן, כל שדרוג לתוסף רק הוסיף לו עוד תכונות כדוגמת האפשרות להוצאת שיחות, שמירת אנשי קשר, ועוד, כשהעדכון הוויזואלי הגדול שלו התבצע בגרסת iOS 7, וגם כעת הוא ממשיך להשתפר. היתרון העצום בתוסף נעוץ בעצם העובדה שלא חייב להפעילו רק על מכשירי האייפון, אלא גם על מכשירים שאינם טלפונים כדוגמת אייפד ואייפוד, עם פונקציית ה-FaceTime. עמוד הגדרות שיתווסף למכשיר לאחר התקנת התוסף, יאפשר לכם להגדיר בעזרת Activator מספר מחוות פשוטות להפעלת התוסף כאוות נפשכם. למי שכבר מותקן אצלו התוסף, עדכון זה אינו בתשלום, אך למי שלראשונה מעוניין להוריד את התוסף מהסידיה, יהיה עליו להיפרד מ-3.99 $ (שווה כל שקל) דרך המקור של Big Boss.

 

 

iOS call recorder

iOS call recorder

הכירו את התוסף החדש- iOS Call Recorder, של המפתח הישראלי המוכשר יניב דנן. התוסף מאפשר הקלטת שיחות בצורה מקצועית ביותר. וודאי תהיתם מה כל כך חדש בתוסף המקליט שיחות, שכן קיימים לא מעט כאלה באפסטור ובסידיה, אך תוסף זה הוא יוצא דופן הודות לתכונות הבלעדיות שלו.

להלן תכונותיו של התוסף:

  •  מאפשר להקליט שיחות, הן מהספיקר והן מהמיקרופון, ללא צורך בעזרים נוספים.
  •  מקליט שיחות לא רק מהחייגן המובנה אלא גם מאפליקציות צד ג׳ המאפשרות שיחות VoIP, כדוגמת Skype ,Viber ועוד.
  •  תומך לראשונה בשיחות שמתבצעות ב-FaceTime.
  • מקליט מוזיקה הן מהנגן והן מהיוטיוב. מה שיעיל לאנשים המעוניינים לשלוח קבצי מוזיקה בהודעות.
  • השמעת ההקלטות לאחר מכן וניהולם-כגון עריכה, חיתוך וכדומה.
  • ישנו שרת פנימי בתוסף (כמו שמצוי ב-Displayrecorder), המאפשר ניהול קבצים מהמחשב האישי.
  •  כאמור, ב-Skype וב-CallBar, יתווסף כפתור להקלטה מידית בתוך החייגן.

הפעלת התוסף בברירת המחדל הינה על ידי הקשה 3 פעמים ברצף על כפתור הבית בעת ביצוע השיחה. עם זאת, ישנה אפשרות להגדיר כרצונכם החופשי את הפעלת התוסף דרך פעולת מחוות ב- Activator בעמודת הגדרות התוסף. המפתח מדגיש כי מכיוון שישנן מדינות האוסרות את הקלטת בן השיח הנמצא מעברו השני של הקו ללא ידיעתו, ברירת המחדל בתוסף היא השמעת צליל צפצוף כל 20 שניות, אך יש כמובן אפשרות לביטול הצליל בהגדרות. iOS Call Recorder תומך במכשירים המריצים iOS 6 ומעלה, ובמכשירי אייפון 4s ומעלה. חשוב להדגיש שעל האייפון 4S, התוסף פועל רק עם הספיקר, ולא תומך במיקרופון. את iOS call recorder תוכלו להוריד מהסידיה דרך הסורס http://hacx.org/repo/ בעלות של 2.99 $. לאחר ההורדה תדרשו להכניס את קוד האקטיבציה שקיבלתם עם הרכישה.

 

Phone++. היורש של AppFront.

 

phoneplusplus-cydia

לאחר שהורדתם את התוסף, תוכלו עם מחווה (מימין לשמאל או להפך) על איש הקשר הנבחר, לבחור איך לתקשר איתו. אם זה בהודעת טקסט רגילה, אם בוואטסאפ, שיחת טלפון, ועוד. האפליקציות שהתוסף תומך בהן: סקייפ, שיחות וידאו וקוליות. ובפרט שיש לאיש הקשר חשבון שם. בנוסף ישנה תמיכה בוואטסאפ (הודעות בלבד) פייסבוק ושיחות FaceTime. כמובן שיש לתוסף זה אפשרויות של התאמה אישית, והגדרות כלליות בעמודת ההגדרות. את התוסף ניתן להוריד דרך מאגר BigBoss בעלות של 2.99$. האמת? שווה כל סנט!