אפליקציית המוזיקה | מקצה שיפורים

ע״י

הפעם אנו מביאים לכם חמישה תוספים שיכולים לשפר ולשדרג בכמה רמות את חווית השימוש שלכם בעת האזנה למוזיקה.

 

כחלק מהחוויה העיקרית בשימוש בכל סמארטפון ובאייפון בפרט, יש את עניין המוזיקה. אמנם, ישנן המון אפליקציות שדרכן תוכלו לשמוע מוזיקה על גבי הרשת ומכל העולם כדוגמת פנדורה, אך כדאי שתדעו, שאם יש לכם חבילת גלישה מצומצמת, זה כבר הופך ללא כך כך כדאי. נכון, ניתן למלא את האייפון בשירים כאוות נפשכם במידה והוא בנפח 64 ומעלה אך עם זאת, ראוי שיהיו תוספות כמו: לתייג את השיר והוספת תמונה כמו שאתם רוצים, לשתף את השיר ברשתות החברתיות, לגשת לנגן בצורה קלה יותר, ועוד ועוד.

Aria 2

 

aria2

 

 

תוסף זה לוקח את הנגן המובנה במכשיר שלכם לרמה אחרת, המספקת תכונות נצרכות מנגן המוזיקה. הנה כמה דוגמאות:

  1. תצוגת האלבומים/אמנים מוצגת בתצוגת רשת ולא בתצוגת רשימה.
  2. אפשרות לחפש שיר ולהגדירו כרצועה הבאה לה תאזינו.
  3. לשנות את הסקין של ״פועל כעת״ ואפשרות לדפדף לשיר הבא בעוד השיר הנוכחי מושמע בעמעום.
  4. במידה והנגן מפעיל שיר יחד עם מילים הרצות על המסך, ישנה אפשרות לעמעם את הערכת הנושא כדי שיודגשו המילים.

‎האפשרויות שצוינו לעיל הן רק חלק קטן ממגוון אפשרויות התאמה רבות ומגוונות שמציע Aria. הוא תומך במכשירים המריצים את iOS 7, וזמין להורדה דרך המקור של BigBoss בעלות של 1.99$.

 

MiniPlayer

MiniPlayer-Cydia-Tweak

‎התוסף Miniplayer שפותח על ידי mpow ועוצב על ידי surenix, ומיועד למכשירים המריצים iOS 7, ובעזרתו תוכלו לשלוט על נגן המוזיקה מכל מקום במכשיר. ‎איך הוא עובד? התוסף בעצם מוסיף ווידג׳ט שמרחף תמיד על המסך בכל יישום, ומספק פקדי הפעלה/כיבוי, הרצה קדימה ואחורה בתוך הרצועה, וכמובן אפשרות לדלג לרצועה הבאה או הקודמת. התכונה המעניינת ביותר של התוסף היא האפשרות לחפש שיר מסוים, ולהוסיף אותו לתור כרצועה הבאה. תכונה זו בעצם מאפשרת לנו לארגן את רשימת ההשמעה דרך התוסף, מכל מקום במכשיר. ‎כמו כן, תוכלו להזיז את הווידג׳ט מצד לצד, או להסתיר אותו לגמרי על ידי הפעלת מחוות ב-Activator. Miniplayer זמין להורדה דרך המקורות הרשמיים בעלות של 1.99$.

 

CustomCover

CustomCover

CustomCover בעצם נותן אפשרות להתאים אישית את עטיפות האלבום/אמן. על ידי עריכה של אלמנטים כגון עטיפת הדיסק, הדיסק עצמו, כפתורי ההפעלה של הנגן הקשורים לרצועה עצמה כגון הכנסת הרצועה, וחזרה על הרצועה הנוכחית. בנוסף, בעזרת CustomCover תוכלו להגדיר את תמונת האלבום כטפט, והוא תומך ב-Aria ו-MusicGestures. זמין להורדה דרך המקורות הרשמיים עבור 0.99$.

 

MusicGestures

MusicGestures

MusicGestures למעשה נותן לנו את כל מה שנגן המוזיקה המובנה נותן, רק בהבדל אחד פשוט. במקום הקשה על כפתורים, השליטה בנגן נעשית באמצעות מחוות. את המחוות תצטרכו להגדיר אישית דרך Activator. להלן אפשרויות המחוות:

  • חזרה לרצועה קודמת.
  • העברה לרצועה הבאה.
  • נגן/השהה את הרצועה.
  • הצג בתצוגת flipside (אייפון/אייפד בצורה אנכית).
  • הצג את מילות השיר או את דירוגו.
  • הרצה בתוך הרצועה קדימה או אחורה.

MusicGestures תומך במכשירים המריצים iOS 4 ומעלה וזמין להורדה בחינם דרך המקורות הרשמיים.