רשימת מקורות מומלצים בכל מכשיר פרוץ

ע״י

היום נציג בפניכם רשימת מקורות/חבילות סידיה שכל סידיונר חייב להכיר. במקורות אלו תמצאו תוספים, תכנים ומשחקים קטנים שתוכלו להוריד אל מכישרכם לצורך שיפור ועיצוב חווית המשתמש לפי טעמכם. אינכם חייבים להתקין את כל המקורות אלא רק את המתאימים לכם, מאחר ויכולה להיווצר האטה כאשר סידיה מרעננת מקורות.

 

cydia repos

 

 

לכל אלה שלא הספיקו או לחלופין אינם בקיאים בנושא התקנת החבילות, אציג בפניכם את הדרך לביצוע:

  1. הפעילו את חנות הסידיה וגשו אל אפשרות ה״מקורות״ (sources) הנמצאת בחלקו התחתון של המסך.
  2. כעת לחצו על אופציית ״ערוך״ הנמצא בפינה הימנית למעלה ולאחר מכן על ״הוסף״ (add), שזה עתה הופיע בפינה השמאלית העליונה.
  3. כעת תקפוץ לכם חלונית ובה אפשרות להוספת לינק, כאמור המקור שהנכם רוצים להוסיף.
  4. הוסיפו את הכתובת של המקור שבחרתם ולחצו על ״הוסף מקור״ (add source) ותהליך הוספת המקור יחל.

 

רשימת המקורות:

1. cydia.angelxwind.net: מקור זה אשר שייך ל-Karen’s Pineapple, בא לספק מספר משחקים (לא באיכויות גדולות) שלא קיימים באפסטור.

2. cydia.hbang.ws: מקור השייך ל- HASHBANG Productions הוותיקה. מטרתה העיקרית של קבוצה זאת היא לספק יכולות שינוי תפעול המכשיר כגון שינוי פתיחת המכשיר על ידי לחיצה בודדת על המסך.

3. exile90software.com/cydia: מקור תכנת ה- iCleaner pro, אשר מספק לנו הגנה מפני דברי זבל, לינקים שבורים ועוד.

4. http://test-cydia.bitesms.com/: רוצים להיות בטא טסטרים של bitesms המוכר?, כעת יש לכם את האפשרות להיות הבודקים הראשוניים לתוסף ה- BiteSms. בעזרת מקור זה, תוכלו להתקין את הגרסאות הבטא של התוסף בכל פעם שהוא מתעדכן.

5. http://rpetri.ch/repo: אחד המקורות החשובים ביותר הוא של אחד המפתחים הפופולריים, הלוא הוא Ryan Petrich, המחזיק במספר תוספים לא קטן ומאוד חשובים כגון: Activator, browser chooser ועוד. על ידי התקנת מקור המפתח, תקבלו שלל חבילות, מהמושקעות שראיתם.

6. http://cydia.qusic.me/: מקור זה מגיע מקבוצת couriia, שהינה המתחרה של BiteSms. מקור זה גם למשתמשים אשר ברצונם להיות הבטא טסטרים של תוסף ה- couria אשר מביא מענה מהיר להודעות.

7. http://repo.coolstar.org/: המקור הבא הוא למשתמשים מתקדמים שהתעסקו אי פעם עם שורת הפקודה. כמו כן, מקור זה יספק לכם תוספים לצורך תחזוקה ובדיקת המכשיר.

8. http://repo.fortysixandtwo.com/: מקור זה, אשר נוצר על ידי Forty Six & Two, הוא מאותם המקורות הלא מוכרים המכילים תוספים בגדר ה״נחמדים״, כגון: JellyLockClock7 ו- Alarmy.  המאפשרים שינוים למיניהם למערכת.

9. cokepokes.myrepospace.com: לאלו שעוד משתמשים בהעברת קבצים שונים בין מכשירים שונים (לאו דווקא אייפון), מקור זה יעזור לכם להוסיף את יכולות העברת קבצים אלו על גבי המכשיר.

10. kuaidial.googlecode.com/svn/deb: בעזרת מקור זה, משתמשי סידיה יוכלו לשפר את יכולות החייגן ולהתקין בו מגוון תוספות חכמות .

11. cydia.myrepospace.com/lamerz: ולבסוף, אלו שאהבו את הממשק והמראה של השעון של אפל, יוכל להתקין אותו גם על מכשיר האייפון. על ידי הוספת מקור זה, תקבלו בעיקר את הממשק המלא של השעון. כמו כן, בעל המקור העלה כמה תוספים קטנים נוספים לשינוים שונים במערכת.

 

אלו הם המקורות השימושיים ביותר שתוכלו להוסיף אל חנות הסידיה לצורך קבלת אפשרויות נוספות לקיסטום המערכת. כפי שצויין קודם, אין צורך להתקין את כולם יחד אלא רק מה שמתאים עבורכם. כל שנותר כרגע הוא לחכות בכיליון עיניים לפריצה המדוברת, שאולי תצא עם שיחרורה של גרסת 8.4.