תוספים ראשונים לסידיה

ע״י

עדכון סידיה לגרסה 1.1.19 מכניס אותה סוף כל סוף למשחק הקיסטום האישי ומאפשר למפתחים לפתח תוספים במיוחד בשבילה, והם כבר החלו במלאכה.

 

 

חנות הסידיה עברה במהלך השנים עדכונים רבים, אולם עדכון כזה עוד לא היה. על פניו למשתמש הרגיל, רק הספרות בתחתית העמוד הראשי בסידיה משתנות אך זה אף פעם לא היה המצב ובטח לא בגרסה הנ"ל. העדכון האחרון מביא את סידיה ממצב root למצב mobile, מה שלמעשה פותח את סידיה למפתחים ואלה כאמור יכולים לפתח תוספים ספציפית לסידיה, ערכות נושא ותוספים בכלל, שבניגוד לעבר, יעבדו גם כאשר נהיה בתוך סידיה. הדוגמה הראשונה שלנו הוא התוסף ShareTweak. האמת היא שהתקנתי אותו ביום שהוא יצא והוא פשוט עובד כמעט ללא בעיות (נגיע ל- "כמעט" בעוד רגע). התוסף מאפשר שיתוף של חבילה בכל הרשתות החברתיות, מייל וכו' וכמובן, משלב בתוכו את ניהול התוסף קרי- הסרה, התקנה מחדש. התוסף לוקה בחסר כאשר מנסים לשתף תוסף בתשלום. התפריט הנ"ל לא מופיע.

ShareTweak-878x1024

הדוגמה השנייה הוא תוסף העונה לשם Codling. תוסף זה מאפשר אפקט טשטוש בעת רענון הסידיה. בנוסף, ניתן לבחור במראה כהה או בהיר, דרך הגדרות התוסף. 2 תוספים אלה, על פניו מאוד פשוטים והם אכן פשוטים. בימים כתיקונם, תוסף כמו Codling לא היה מגיע לאיפונס מהסיבה הפשוטה, שחשוב לנו להביא לכם את התוספים הטובים ביותר ולא להתעסק בתוספים שלא נותנים כלום, הן בפן הוויזואלי והן בפן הפונקציונלי כאחד.

Codling-1011x1024

במהלך השנים עלו קונספטים כאלה ואחרים שניסו להראות לנו איך סידיה תראה במראה חדש, מרענן ובעיקר אחר. בזמנו, Sentry, שהוא אחד המפתחים המוכשרים לכל הדעות, הביא כקונספט מראה חדש ומגניב לגמרי לחנות הסידיה שאם לומר את האמת, גם כיום הוא רלוונטי. עוד בנושא תוכלו לקרוא בלחיצה פה.  העדכון הזה משנה בהחלט את כללי המשחק בכל הנוגע לסידיה ולנו כל שנותר הוא לחכות, שינויים משמעותיים בדרך. 🙂