תמונות רקע | אייפונס

ע״י

לראשונה ובהמשך ישיר להתפתחות האתר, אייפונס יציג בפניכם מדי שבוע, רשימה מצומצמת של תמונות רקע שעוצבו במיוחד לאתר אייפונס. רמז- אתם עוד תתקלו בחלקן… בעתיד הקרוב.

 

 

לאחרונה, ישנו פרוייקט די מעניין שאני מעורב בו ולמען האמת כבר נמשך מזה מספר חודשים, אשר הביא אותי להגיע לתוצאות מעניינות שהגיעו מהשראות מרובות. לצורך העיניין אציג את עצמי:  אני גרפיקאי (צעיר) בתחומי בעל תואר הנדסאי בתקשורת חזותית עם מוטיבציה גבוהה להתפתח בתחום. כרגע, עובד בין היתר על פרויקט, שכמובן מתפקידי להיות אחראי על המראה הויזואלי, שכולכם תהיו שמחים להכיר בקרוב מאוד.

Untitled-1

מכאן, כל דבר שיצא מפלאי התוכנות הגרפיות של אדובי לצורך הרכבת אותו הפרויקט, קיבל אופי מעניין ואפילו סיפור קטן מאחורי הקלעים. למרבה הפלא, תוך כדי עבודה ויצירת מסכים הבנתי כי מה שנוצר מול עיניי הן תמונות רקע מעניינות בין אם הן פשוטות / נקיות ובין אם הן מעט מורכבות. עלתה בי מחשבה, כי תמונות אלו יכולות לשמש כתמונות רקע במכשירם של משתמשי/קוראי אתר אייפונס וכפי שהנכם רואים, זה מה שיישמתי כאן.  אני שמח להציג בפניכם את הרשימה הראשונה של תמונות רקע שתוכלו להוריד ולהשתמש בהן, למכשירי האייפון והאייפד. תמונות אלו מבוססות על אייקון אתר אייפונס כאשר הוא עומד בגדלים ובמיקומים שונים על המסך ומקבל טקסטורה וגרדיאנט שונה בכל תמונה, כשמאחוריו רקע נקי או לחלופין טקסטורה פשוטה ולא עמוסה באלמנטים.

 

silver gold

iphones silver gold להורדה :

אייפון
אייפד

 

IMG_4960

 

iphones silver stroke להורדה:

אייפון
אייפד

black background iphones להורדה:

אייפון
אייפד

paper background iphones להורדה:

אייפון
אייפד

 

1111

 

black iphones להורדה:

אייפון
אייפד

gray iphones להורדה:

אייפון
אייפד

 

אלו הן התמונות רקע הראשונות מאתר אייפונס שתוכלו לעשות בהן שימוש. כפי שציינתי קודם, נדאג מדי שבוע להעלות רשימה מצומצמת של תמונות רקע שונות מכל תחום, כך שתוכלו לגוון מדי פעם את מראה המכשיר שלכם. במידה ויש לכם עצות, רעיונות או כל דבר אחר, נשמח אם תשתפו.