תמונות רקע | החיבור בין השעון של אפל לטיגריס

ע״י

כמו שהבטחנו לכם בשבוע שעבר, אייפונס יספק לכם רשימה מצומצמת של תמונות רקע יחודיות והפעם, החיבור שבין השעון של אפל לטיגריס.

 

 

ברשימה הבאה של תמונות רקע, הבאנו לכם שלושה סוגי תמונות שונות אך באותו הקונספט. תמונות מקוריות אשר עוצבו לכבודכם משתמשי אייפונס כמובן. תמונות אלו נבנו משתי אלמנטים שונים כאשר הראשון הוא תצוגת האייקונים שבמכשיר האפליסטי החדש, האפל וואטץ׳ והשני הוא פרצופו של אחד מגדולי החיות מסוג פנתר, הטיגריס. ודאי הינכם שואלים מה משותף בין השניים? ובכן, לשניהם יש ״נוכחות בשטח״ ובולטים מאוד, הן מבחינת המראה והן מבחינת צורתיהם.

הרעיון של בחירת שתי האלמנטים הבולטים הללו, הגיע מתוך צפיה בטלויזיה בתוכנית של נשיונל ג'יאוגרפיק, ובעוד שבמקביל מתעניין לי בכתבה על השעון החדש של אפל. מכאן הכל הפך להיות עיניין של מחשבה- איך בעצם לחבר ביניהם וליצור דבר בולט משל עצמו וכמובן מעניין. את התוצאה הסופית תוכלו לראות וכמובן להוריד אל מכשירכם מתוך רשימת שלושת תמונות הרקע שמצורפת בהמשך.

Fotograf Jonas Ljungdahl

להורדת תמונת רקע Tiger Watch:

אייפון
אייפד

 

Fotograf Jonas Ljungdahl

להורדת תמונת רקע Brown Tiger Watch:

אייפון
אייפד

Fotograf Jonas Ljungdahl

להורדת תמונת רקע White Tiger Watch:

אייפון
אייפד

 

זאת היתה הרשימה השבועית בעלת שלושת תמונות רקע בשילוב שני פרמטרים בולטים וכן מעניינים.

במידה ופספסתם את הרשימה הקודמת תוכלו לעיין באשכול ה״ריכוז תמונות רקע״ ואם יש לכם רעיון/ המלצה / בקשה, נשמח לשמוע בתגובות או לחלופין בדף אשכול ההמלצות לתמונות רקע החדש. תהנו.