סדרת מגיני iGlaze של חברת Moshi לאייפון 6

ע״י

בסדרת ה-iGlaze קיימים 2 דגמים שונים : ה-iGlaze וה-iGlaze Armour כאשר ההבדל המהותי בין 2 המגינים הללו הינו הגימור לחלקו האחורי של המכשיר.

מאז השקתם של מכשיר האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, אנחנו רואים את חברות המגינים, הן הקטנות והן הגדולות, משיקות את סדרות המגינים עבור מכשירים אלו. היו כאלו שחשבו שסוף סוף, חברת אפל, תשיק מכשיר אשר עמיד בנפילות עם זכוכית ספיר שלא תישרט או תישבר לעולם, מכשיר כזה, שלא יזדקק למגן אשר יכול להסתיר את יופיו של המכשיר ואף לפעמים להגדיל אותו. אך בסופו של דבר חלקנו התאכזב וגילה מכשיר מדהים ביופיו, דקיק מאד, עם זכוכית שחלקנו יגיד אף שבירה יותר מקודמותיה עקב צורתו של המסך הקעור.

עם זאת, כולנו מבינים שמגן לאייפון, לא נועד רק לשמור את המכשיר ולהגן עליו, אלא להציג אמירה מסוימת או אף סמל סטטוס. יש כאלו שלא ממש מעניין אותם איזה מגן נמצא על מכשירם, העיקר שישמור מפני נפילות, ויש כאלו שישקיעו ממיטב כספם על מנת לקנות מגן מחברה מוכרת ואף ישלמו סכומים העולים לפעמים על 100$ עבור מגן.

iglaze-for-iphone-6-iglaze-for-iphone-6-black-3492

אני חושב שאני נמנה מאלו שנמצאים בין לבין, מצד אחד, אני מעדיף לשמור על המכשיר שלי ״ערום״ – Going Naked כמו שאומרים, אך מצד שני, באמת חבל לי שהמכשיר שלי ייפול ויישרט או חלילה יישבר ולכן אני תמיד מחפש מגינים כאלו שישלבו בין השניים, מצד אחד יהיו דקים ככל האפשר וישמרו על מראהו הנקי והיפה של המכשיר, אך מצד שני חשוב שיהיו כאלו שאני יכול לסמוך עליהם שבעת נפילה ישמרו על המכשיר.

אז לאחר ההקדמה הארוכה יחסית על ערעורי ליבי הרשו לי להציג בפניכם, חברת מגינים שכבר סקרתי רבות בעבר ואני תמיד נהנה לחזור ולסקור את מוצריה שוב ושוב –  חברת Moshi.

iglaze-armour-for-iphone-6-iglaze-armour-for-iphone-6-gray-3485

חברת Moshi מציגה לקהל האייפוניסטים מספר אופציות נרחב להגנה על המכשיר. בסקירה זו אצליח לסקור רק שניים מהמגינים אך אל דאגה אני מבטיח שבהמשך הדרך אסקור עוד ועוד מגינים של החברה הנפלאה הזאת.

כיסוי הiGlaze הינו מגן דק יחסית העשוי מהחומר הקשיח והמוכר לכולנו מעולם המגינים הפוליקרבונט. בסדרת ה-iGlaze קיימים 2 דגמים שונים : ה-iGlaze וה-iGlaze Armour כאשר ההבדל המהותי בין 2 המגינים הללו הינו הגימור לחלקו האחורי של המכשיר. דגם ה-iGlaze Armour כולל ציפוי אלומיניום בחיתוך יהלום לדיוק מירבי עם שלושה צבעים לבחירה : Gunmetal Gray , Jet Silver , ן-Satin Gold לחובבי הזהב שבינינו, כמו כן מגן זה זמין לאייפון 6 ולאחיו הגדול והמוצלח האייפון 6 פלוס.

מגן ה-iGlaze לעומת זאת מגיע בגימור פשוט יותר יחסית, הדומה למגינים האחרים בשוק אך עם זאת מצליח לשדר יוקרה לצד הגנה מלאה למכשיר ע״י גימור מבריק במספר צבעים גדול יותר לבחירה : Arctic Blue, Graphite Black, Lavender Purple , Carnation Pink וה-Pearl White. אני חייב לציין ששני המגינים מרגישים נוח מאד ביד ואחיזת המכשיר אף משתפרת בשימוש במגינים אלו. לרגע לא הרגשתי שהמכשיר יכול להחליק לי מהיד ואף למרות הקושי הרב בעבודה עם יד אחת עם מכשיר האייפון 6 פלוס, הרגשתי די נוח לבצע זאת בשימוש במגינים אלו בעיקר במגן ה-iGlaze.

iglaze-for-iphone-6-black-3269

המגינים מגיעים עם פתח אחורי מעוגל המציג את הסמל האהוב עלינו מכל, הגנה על כפתורי ההדלקה/כיבוי והעוצמה – משהו שחשוב לטעמי, אך עם זאת חייב להיות מדויק, מכיוון שחשוב שבעת הלחיצה על כפתורים אלו, תקבלו פידבק נכון ולא תאלצו להפעיל כוח רב, ןככה זה במקרה של מגינים אלו, נראה שלא חסכו בזמן על ״שולחן השרטוטים״,  ועדות לזה, הינה ההשקה המאוחרת יחסית של המגינים לאחר שהאייפונים הושקו על מנת שתהיה התאמה מושלמת למכשיר.

מחירי המגינים, יחסית נוחים וניתן לרכוש אותם הן באתר Amazon והן באתר eBay וגם אצל מספר משווקים מורשים בארץ ( שימו לב שקיימים לא מעט חיקויים בשוק). מחיר מגן ה-iGlaze Armour  באתר Amazon כעת נע בין 35$ לאייפון 6 ועד כ-45$ לאייפון 6 פלוס. מחירים של מגיני ה-iGlaze ״הפשוטים״ יותר יחסית הינו כ-30$ . סה״כ מדובר על מחיר הגיוני למגן פרימיום.

iglaze-for-iphone-6-black-3268

בשורה התחתונה – המגן נותן את את התמורה המלאה למחירו ואף יותר. במחיר יחסית סביר תקבלו הגנה מלאה ומעוצבת ומה שבטוח לאוהבי האייפון 6 פלוס שבינינו (שביניהם אני נמנה – איך לא חשבו על זה קודם…?) המכשיר לא יתקפל 🙂

אשמח לדעת מה דעתכם על המגן iGlaze?