סדרת תיקי Port | תיקי העור הכי חדשניים מחברת Satchel & Page

ע״י

האם תיק בעצם יכול לארגן את החיים שלנו ולשפר את הפרודוקטיביות היום יומית? עם סדרת תיקי Port החדשה, חברת Satchel & Page מנסה לעזור לנו ע״י עיצוב ותכנון תיק שנותן עבורי מענה מלא לכלל הצרכים.

 

 

 

בשנים האחרונות הסתובבתי בעיקר עם תיקי גב רבים שסקרתי פה באתר אך לאחרונה שיניתי תפקיד בעבודה ובעצם מעבודת שטח, עברתי לתפקיד משרדי שדורש ממני פחות דברים שהייתי סוחב איתי ביום יום אך מצד שני דורש ממני להיות יותר מאורגן.

במשך חודשים הסתובבתי ברשת וחיפשתי את התיק המושלם עבורי, כזה שיידע להכיל את כלל הגאג׳טים שלי כמו המחשב הנייד שלי, האייפד שלי וכמובן כלל הכבלים והדברים שאני חייב שיהיו איתי אך מנגד חיפשתי תיק שייראה רשמי, מכובד ומתאים לפוזיציה הניהולית החדשה שלי בעבודה.

לפני כשבועיים נתקלתי בפרוייקט Kickstarter ועיניי נפעמו , תיק שעונה לכלל הדרישות שלי , כאילו מישהו ידע מה הן והחליט להמציא את התיק המושלם עבורי, לא חיכתי הרבה ופניתי לחברה כדי לקבל מהם דוגמא עבור הסקירה , יש לציין שהדוגמא שקיבלתי איננה המוצר הסופי הן בעור שבו השתמשו והם באופציות השונות.

ab3426ba71d38815a9521d8652a78115_original

חברת Satchel & Page מציגה את התיק Port בקונפיגורציות שונות ובגדלים שונים.

אז מהו בעצם תיק הPort , מדובר על תיק מסוג Protfolio, אשר מגיע ב-4 גדלים שונים וכולל בעצם יחידה מודולרית המתחברת למרכז התיק ע״י מגנטים עוצמתיים , התיק עשוי מעור אשר מיובא מאיטליה  וכולל גם תא מודולרי אשר מתחבר מחוץ לתיק על מנת לאכסן בו את המטען של המחשב הנייד.

התיק הזה נולד לאחר שהחברה גילתה שבעצם תיקים מסוג פרוטפוליו לא ממש השתנו משנת 1987 כאשר מדובר על תיק קל דק ופונציונאלי על מנת לשאת איתנו את ה- EDC (קיצור ל- Evrey Day Carry) שלנו.

9

חברת Satchel & Page בעצם נולדה ברחמו של אתר KickStarter כאשר בשנת 2013 הם השיקו את התיק הראשון שלהם וכך בהמשך בכל שנה הם השיקו פרויקט אחר המבוסס על מוצרי עור בהם מתמחה החברה ולכן יש להם ניסיון רב בתחום.

העור בוא בעצם הבסיס עליו מבוססת החברה, במשך השנה האחרונה היא ביצעה סקר שוק רציני בתחום ואיתרה עסק משפחתי עם 3 דורות של בית מלאכה לעיבוד עורות הממוקם באיטליה והם בעצם החברים המייסדים של ״The Genuine Italian Vegetable Tanned Leather Consortium״ (כן יש דבר כזה) והאיגוד הזה ידוע באיכות של הבדים אותם הוא מייצר.

שני המאפיינים שאותי מאד הלהיבו שלא ראיתי בהרבה תיקים זה בעצם החלוקה הפנימית של התיק ואיכות העור גם בתוך הכיסים השונים, דבר שחברות אחרות לא ממש משקיעות.

החלוקה של התיק בעצם קשורה לתיק אותו תבחרו , יש סה״כ 4 סוגים שונים של תיקים :

  • ה-Port Tablet שהוא תיק המיועד לנשיאת טאבלט ומחירו בעת ההשקה בפרוייקט נע בין 350$-200$

52484344167558309fada1c2b91e3bad_original

  • ה-Port 11’’ שהוא מיועד למחשבים נישאים קטנים יותר ומחירו בעת ההשקה בפרוייקט נע בין 450$-250$

1

  • ה-Port 13’’ שהוא מיועד למחשבים נישאים בגודל של עד 13’’ ומחירו בעת ההשקה בפרוייקט נע בין 550$-295$

2

  • ה-Port 15’’ שהוא מיועד למחשבים נישאים בגודל של עד 15’’ ומחירו בעת ההשקה בפרוייקט נע בין 650$-335$

3

(המחירים הנמוכים הינם המחירים כל עוד הקמפיין רץ באתר Kickstarter)

דבר נוסף אשר מיוחד בתיק הזה נקרא Inserts אשר מהווה תוספת לתיק ומתחבר בעזרת מגנטים חזקים מאד וניתן להוסיפו או להסירו , ה-Venture מגיע עם כל תיק כסטנדרט ומוסיף לתיק כיסים נוספים, קיים Insert נוסף ששמו Artist שניתן לרכוש כתוספת לתיק.

4 5

5

אופציות נוספת אשר מציעה החברה הוא מטען יעודי בנפח של 5000mAh עבור התיק ואף קיים כיס במיוחד עבורו הכולל 2 יציאות USB, וכבל טעינה עבור האייפון / אייפד שכמובן (איך לא) עטוף באותו עור יוקרתי.

6 7

אז לסיכום, אין ספק שלא מדובר על מוצר שידבר לכל אחד מהקוראים אבל לאלו מכם שמוכנים להשקיע סכום לא מבוטל עבור איכות, מדובר על תיק מנהלים מנצח.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר Kickstarter לעמוד המוצר ולהספיק לרכוש את התיק במחיר נמוך יחסית למחיר בו יושק המוצר.