סקירה | מגן מסך זכוכית מבית i-case (עם קופון הנחה)

ע״י

חברת i-case.co.il, שבעבר הביאה לנו את Clearly המגן השקוף המצוין שסקרנו בעבר, מציגה כעת מגיני זכוכית למכשירי האייפון. הפרטים וקופון ההנחה בהמשך.

icase_protector1

בשנים האחרונות שוק מגיני המסך עבר ממגיני מסך מפלסטיק למגיני זכוכית, שבעוד מחירם קצת גבוה יותר (ולפעמים הרבה יותר) מספקים הגנה טובה יותר למסך הסמארטפון בכלל והאייפון בפרט, בין אם מפני שריטות נפילות ועוד, כשלמעט מקרים בהם המגן נסדק או נשבר, הם גם מחזיקים זמן רב יותר, לאור העמידות הגבוה של הזכוכית בפני שריטות. 

מגן הזכוכית החדש מבית i-case.co.il הינו מגן זכוכית עבה במיוחד, ויחד עם זאת איכותי מאוד. האיכות נמדדת בשקיפות שלו, וביכולת להמשיך לעבוד עם האייפון כאילו אין מגן עליו. יחד עם ההגנה על מסך האייפון מגן הזכוכית של i-case.co.il גם מגן על עצמו בכך שקשה מאוד לשרוט אותו, ולהשאיר עליו סימנים. זה מאפשר להמשיך להנות מעבודה חלקה עם האייפון, וכמובן שומר על היופי הנקי והחדש לאורך זמן רב ובכך גם יוצר את ההשקעה במגן למשתלמת יותר.

החסרון היחיד שאני מצאתי, ולדעתי החסרון הזה משותף לכל מגיני הזכוכית העבים הוא שבעת לחיצה על כפתור הבית מרגישים את קצה המגן המעוגל מסביב לכפתור, וזה יוצר לפעמים חוסר נעימות קלה באצבע בזמן לחיצה. כמו כן לאור העיצוב של המסך של מכשירי האייפון מדגם ה- 6 ומעלה, שמגיע עם עיצוב 2.5D, מגיני המסך באשר הם לא מתפרסים על כל המסך עצמו וזה נכון גם למגן הזה, אם כי בשימוש עם קייס, הדבר כמעט ולא מורגש.

icase_protector2

עוד מספר פרטים מעניינים:

  1. מגן הזכוכית מצופה במספר שכבות של חומרים עמידים שמאפשרים לקבל חדות מקסימלית לאורך זמן. 
  2. הציפויים מונעים שריטות, טביעות אצבע והצטברות לכלוך. לי נראה שיש פחות טביעות אצבע מאשר על מסך האייפון ללא מגן. 
  3. בקצוות הזכוכית מעוגלת בחיתוך שנקרא 2.5d שעוזר לקבל מראה נקי, ועוזר למנוע הצטברות לכלוך בקצוות. 

 

 כמי שאוהב את המראה, וההרגשה עם אייפון ללא מגינים אני בהחלט מוגן עם הסט הטוב ביותר שיש היום להציע להגנה על האייפון שגם שומר על המראה הטבעי והנקי שלו לאורך זמן.  

i-Case.co.il שמחים להעניק לחברי אתר אייפונס הנחה של 10% בשימוש בקוד IPHONES.CO.IL

כנסו והזמינו דרך אתר החברה i-Case.co.il