פינת ה- KickStarter | תצוגת HUD לכל רכב

ע״י

האם גם אתם לפעמים חוטאים תוך כדי נהיגה ובודקים הודעות, מתעסקים עם התוכנת ניווט האהובה עליכם ומסתכנים בקבלת דו"ח ומעל הכל עם החיים שלכם? הפרויקט הבא נותן פתרון טכנולוגי אלגנטי.

 

 

Screen Shot 2017-09-22 at 19.06.40

חברת Hudway הוקמה בשנת 2013 ומדובר על פרויקט שני שלה באתר המוכר Kickstarter כאשר הראשון היה מוצלח למדי בשנת 2015 והיה די דומה למוצר עליו אספר לכם פה , הפרויקט הקודם הצליח לאסוף סכום של כ-620,000$ עם כ- 10,000 תומכים ואף נבחר לפרויקט מועדף על אנשי Kickstarter וזה מידע מאד חשוב שאתם באים ותומכים בפרויקט באתר כדי לדעת שמדובר על חברה שיודעת לספק את התמורה ובהצלחה אל מול המון חברות שהצליחו לאסוף לא מעט כסף אך מעולם לא סיפקו את המוצרים עליהם התחייבו.

תצוגה ברורה ושקופה מול העיניים

ה-Hudway Cast הוא בעצם מסך שנקרא HUD – Head-up Display שמותקן מעל ההגה שלכם ובעצם מאפשר לכם לקבל מידע חיוני ישירות עליכם מבלי להוריד את הראש לכיוון הטלפון, תחשבו לעצמכם כמה פעמים בזמן נהיגה אתם מסתכלים על המכשיר שלכם ויש את אלו החוטאים יותר ואף מתעסקים איתו תוך כדי נהיגה.

המסך מאפשר לכם כאמור לראות את ההנחיות ניווט בכל תוכנת ניווט שאתם אוהבים כאשר מרבית הנהגים היום משתמשים ב- Waze, לקבל שיחות טלפון ולראות מי מחייג אליכם, הודעות טקסט ואפילו לשלוט במוסיקה שלכם בעת הנהיגה. המכשיר עוד כמובן עם מכשירי האייפון אך גם תומך במכשירי האנדרואיד השונים.

תצוגה ברורה ביום ובלילה

צריך להגיד ש- HUD אינו המצאה של החברה, המסכים האלו עושים את דרכם לעולם הרכב אך היום הם נמצאים בעיקר ברכבי היוקרה וברכבים חדשים אך גם פה באופן די מוגבל ע״פ החלטת חברת הרכב ולכן מרביתנו משתמשים בטלפון שלנו כאשר הוא מותקן כל אחד באופן שבו הוא אוהב, יש את אלו שמשתמשים במעמדים סטנדרטים וממקמים את הטלפון במרכז הדשבורד באופן כזה שהוא חוסם את טווח הראייה באופן מסוכן ויש את אלו שממקמים את המכשיר יותר למטה דבר שעל פניו עוד יותר מסוכן כי אני בטוח שהם חוטפים מבט לכיוון המכשיר כל 2 דקות בזמן נסיעה.

התמונה המתקבלת ב- Hudway Cast היא תמונה ברורה אשר עוברת דרך עדשה אשר משדרת את התצוגה ומגדילה אותה למסך שקוף בגודל של 20 אינץ' ומציגה אותו במרחק וירטואלי של כ- 2.8 מטר לפני הנהג, בדרך הזאת הנהג לא מוריד את הפוקוס מהכביש שהתמונה המתקבלת ניראת כאילו היא חלק אינטגרלי מהכביש. מעבר לכך הבהירות של התמונה הינה גבוהה מאד הרבה יותר מכל טלפון סלולארי אשר מצליחה לתת תמונה ברורה וצבעונית בכל תנאי תאורה ואפילו ביום שמשי לחלוטין, מזג אוויר שהמדינה שלנו מתאפיינת בעיקר.

להרגיש בקוקפיט בתא טייס

המכשיר מתחבר באופן אלחוטי לכל מכשיר אייפון בעזרת Airplay וכאשר אתם מדליקים את אפליקציית Waze או כל אפליקציית ניווט אהובה עליכם אתם בוחרים להעביר את התמונה ל- Hudway Cast וזה הכל, כעת התמונה משודרת לכם מול העיניים. מעבר לכך החברה פיתחה אפליקציה יעודית למכשירי האייפון המאפשרת לכם לקבל מידע ולבצע את הפעולות הנפוצות ביותר שאנחנו צריכים לעשות תוך כדי נהיגה באופן כזה שלא מסכן אותנו. אתם יכולים לבחור באפליקציה מה המידע שאתם רוצים שיהיה מוצג לכם. מעבר לכך תוכלו לענות לשיחות בעינף יד ואפילו להעביר שירים באופן פשוט ובטוח יותר.

חיבור פשוט עם Airplay

לדעתי החלק החשוב במכשיר הזה הוא היכולת לראות את המסך של Waze ממש מעלך ההגה ולמנוע ממני להסתכל אלפי פעמים על המסך ואני כאחד שנוהג כל יום לחיפה מתל אביב וחזרה זקוק לזה מאד כי אני מעביר הרבה זמן על הכביש.

המכשיר התחיל להימכר בכמויות מוגבלות במחיר התחלתי של 159$ ונכון להיום הקמפיין עוד רץ לכמה ימים קרובים ונמכר ב- 199$ עם תאריך אספקה בנובמבר 2017 (אוטוטו)  כאשר המחיר לאחר הקמפיין בחנות של החברה יעמוד על כ- 250$ .

כולכם מוזמנים לתמוך בפרויקט בעמוד ה Kickstarter שלו או לבקר באתר החברה.

סרטון החברה באתר Kickstarter :