GLAZ | הסטנדרט החדש למגיני מסך

ע״י

מגנים הן עניין סובייקטיבי למכשירי סמארטפון, אולם אין ספק שמגן מסך הוא אחד הדברים החשובים ביותר למכשיר עם מסך זכוכית. והמועדף עליי הם המגנים של חברת GLAZ.

 

IMG_6690

מגן מסך מזכוכית הפך כבר מזמן למוצר חובה לכל מי שמחזיק אייפון או כל מכשיר סלולרי אחר. יש כאלו שקונים את המגן מסך עוד לפני שרכשו את המכשיר שלהם על מנת שעם הוצאתו מהקופסא לא יעבור יותר מ- 10 דקות ללא מגן מסך- אני כזה בד״כ , נכון להיום אני מחזיק כ- 4 מגיני מסך מסוגים שונים גם לאייפון 7 וגם לאייפון 7 פלוס ולמרות זאת טרם רכשתי את המכשירים.

אבל מכיוון ששוק מגיני המסך מזכוכית הפך להיות פופולרי מאוד, קיימים המון סוגים באיכות גבוהה מאד או כאלו באיכות ירודה וקשה להבדיל או להבין, האם כדאי לנו ללכת לחנות הטלפונים הקרובה ולשלם 50 ש״ח על מנת שיתקינו לנו מגן מסך שעלה למוכר גג 5 ש״ח היישר מסין או שכדאי לנו להשקיע במגן מסך יקר באופן משמעותי אך כאלו לא תמצאו בחנויות ותצטרכו להזמין ממגוון המותגים הקיימים היום.

לאחרונה התעניינתי לאחר מספר סקירות שראיתי באינטרנט במגן מסך מחברה שלא הכרתי ואני מכיר כמעט את כולן, חברה ששמה GLAZ הממוקמת בגרמניה – מיד שלחתי אליהם אימייל ולא עברו יותר משבועיים ועל סף דלתי הונחה קופסא די גדולה הכוללת מארז של מגוון מגיני המסך של החברה.

מהרגע הראשון שראיתי את האריזה ואת איכות הקופסא הבנתי שלא סתם מגיני המסך שלהם מקבלים תשבוחות בכל העולם, כל מגן מסך מגיע ארוז באופן דקדקני והאיכות מתפרצת מכל כיוון – דבר שלא בהכרח אומר שכך גם מגן המסך עצמו אבל לאחר מספר ימי שימוש והתעללות אני יכול להגיד שיש לי היום מגן מסך חדש מועדף!

החברה מתמחה ב-2 סוגים של מגיני מסך : מגנים סטנדרטים מזכוכית ומגינים שעדיין לא קיבלו את הבמה לה הם ראויים, המגינים הנוזליים היוצרים שכבת הגנה על המכשיר.

Screen Shot 2016-10-12 at 19.01.53

ראשית אתחיל עם מגיני הזכוכית. אז כמו כל מגיני הפרימיום מדובר במגן מסך מקצה לקצה עם קצוות מעוגלים המגן על כל מסך האייפון  – המגינים מסוג זה הם המומלצים לשימוש והם אלו שיוצרים מראה אחיד עם מסך האייפון.

המגן בשמו GLAZ screen protector 2.0 הוא מגן מעוגל בקצוות על מנת לשמור כאמור על כלל המסך של האייפון שהינו מעוגל בעצמו, ואחד המאפיינים הבולטים של המגן הוא תוספת של מגן ללחצן הבית שכולל כידוע את חיישן ה- Touch ID אשר גם מצד אחד שומר על משטח המגע באייפון 7 וה- 7 פלוס והכפתור הלחיץ בדגמים הקודמים. בסופו של דבר מדובר במגן מסך ואין הרבה מה לתאר אל אני יכול להגיד לכם שבשימוש רב איתו קשה מאד לשרוט אותו ולאחר כשבועיים של שימוש הוא עדיין נראה כמו חדש.

Screen Shot 2016-10-12 at 19.01.13

כעת למגן שהוא בעצם נוזל הגנה ששמו GLAZ Liquid. אפשר לומר שמדובר על הדור הבא של מגיני המסך , אני חייב לציין שעל האייפון שלי לא בצעתי את הבדיקה אבל החלטתי ל״הקריב״ את האייפד דור 1 של הבן שלי (סליחה גיאצ׳וק). היתרון הברור של הנוזל הגנה הוא שבשימוש בו ניתן להשתמש בו הן כמגן למסך האייפון אך בנוסף אפשר למרוח אותו על כל המכשיר ולהימנע משריטות קטנות הנגרמות ממטבעות או כל דבר חד וקטן שיש לכם בכיס – חשוב לציין שהמגן אינו מונע פגיעה במכשיר במידה והוא ייפול כמו מגן סטנדרטי.

Screen Shot 2016-10-12 at 19.02.04

בבדיקות שעשיתי על האייפד אני חייב לציין שהופתעתי מאד – המגן יוצר שכבת הגנה דקיקה ובלתי ניראית כמעט שבעצם סופגת את כל השריטות על המכשיר. יש לציין שאין זה מוצר ייחודי של החברה וכבר קיימים זה שנים רבות נוזלים מהסוג הזה אך בשונה מאלו שניסיתי בעבר נראה שה- GLAZ Liquid מחזיק ומונע שריטות בצורה טובה מאד, בתחילה בעת שהעברתי על גב האייפד קצה של סיכה נראה כי יש סימן ברור של שריטה אך בניגוב קל של המשטח עם האצבע שלי היא נעלמה לחלוטין.

מחירי המגינים נעים סביב מחיר של 35 יורו וניתן להזמינם מאתר החברה אך נכון להיום לא ניתן להזמין לישראל, בשיחה עם החברה הובטח לי כי בקרוב מאד האתר יהיה פתוח להזמנות מישראל במחיר שפוי ואני מאד מקווה שכולכם תוכלו להנות מאחד מגיני המסך הטובים שהגיעו לידיי בשנים האחרונות.