PX Invisible BackPack | פשטות זה לא תמיד דבר רע

ע״י

עם העיצוב הנקי והפשוט של ה- PX Invisible BackPack נראה שמדובר על עוד תיק גב אבל לאחר שטיילתי איתו בחודש האחרון, אני חייב להגיד שמדובר באחד התיקים הפונקציונליים ביותר והטובים ביותר שהיו לי עד כה.

 

 

px-invisible-backpack-1

תיק ה- PX Invisible BackPack הוא תיק בנפח של 21 ליטר עם עיצוב ברור ונקי מה שהופך אותו לתיק מאד נוח הן לעבודה יומיומית ולפגישות והן לטיולים רגליים ונסיעות עם המון תאים ייעודיים.

שמסתכלים על התיק רואים בעיקר תא אחד גדול ומרכזי, אבל לאחר שפותחים אותו מגלים המון תאים נוספים ומכאן שמו ה-Invisible BackPack. בנוסף לתא המרכזי הגדול אתם תמצאו בתיק 7 תאים נוספים אשר מוסתרים בצורה מאד אלגנטית ע"י תפרים פנימיים.

7 התאים הנוספים כוללים, 2 תאים בקדמת התיק בדופן השמאלית שלו, תא אחד נוסף בקדמת התיק בדופן ימין, תא צדדי נוסף בדופן הימנית של התיק, תא נוסף בגב של התיק אשר מיועד למחשב נייד בגודל של עד 15 אינץ', תא בחלקו העליון של התיק ותא בחלקו התחתון של התיק שנועד בעיקר לנעליים וליצירת הפרדה שלהן משאר הדברים בתיק אך במידה ותשימו בתא נעליים קחו בחשבון שהמקום יבוא על חשבון מקום בתא המרכזי והגדול של התיק ולכן בטיולים שעשיתי הכנסתי לתא הזה את המעיל שלי או עליונית.

backpack-front-big-pocket-small1_1024x1024

כאשר מדברים על התא המרכזי הגדול , הכנסת הפריטים אליו נעשית מחלקו העליון של התיק, בתוך תא זה יש תא נוסף לטובת מחשב נייד. הפתיחה של התא גדולה ומספקת על מנת לראות את כל תוכנו של התיק והכנסת הפריטים אליו נוחה מאד.

backpack-documents-small_1024x1024

הייתי מאד מופתע מכמות הפריטים שהצלחתי להכניס לתיק במהלך הטיולים שעשיתי איתו וכל זה מבלי לגרום לתיק להראות גדול ומגושם על הגב שלי.

חלקו האחורי של התיק כולל בסיס לגב שהוא מאד נעים ורך מצד אחד אך שמר על הגב שלי במהלך נסיעתו ולא הרגשתי שהתיק מכביד עלי בכל צורה שהיא, למרות שהרצועות כתפיים שלו יחסית צרות על מול תיקים אחרים שסקרתי בעבר באתר.

invisible-backpack-back_1024x1024

התיק מרגיש באיכות גבוהה מאד, אבל על מנת להפוך את התיק לקל ופשוט כלל הבדים שמהם עשוי התיק הן דקים יחסית בהשוואה לתיקים אחרים בסגנון דומה. אל תבינו לא נכון, התיק עבר איתי הרבה בחודש הזה, מטיסות ועד לטיולים של כמה ימים בערי אירופה השונות והיום הוא עדיין נראה כמו חדש.

בנוסף אחד התכונות שאני אוהב בתיקי גב הוא היכולת להעמידם על הרצפה מבלי שייפלו ומכיוון ששוב מדובר על בדים יחסית דקים ותיק במשקל נמוך אין אפשרות להעמיד אותו והתחתית של התיק לא קשיחה והחלק הקשיח היחידי התיק הוא התא למחשב הנייד.

בנוסף ידית האחיזה של התיק שהיא גם חלק חשוב מבחינתי היא יחסית פשוטה ולא ממש נוחה ולדעתי השימוש העיקרי שלה הוא על מנת לתלות על התיק על קולב ולא לטובת נשיאה שלו ביד.

backpack-shoe-pocket-small_1024x1024

מחיר התיק הינו 189 אירו והוא מגיע בצבע שחור בלבד, את התיק ניתן להזמין מאתר החברה והיתרון הגדול שמשלוח הוא ע"י חברת TNT והוא בחינם ולוקח בין 3-5 ימים.

לסיכום
התיק הפתיע אותי מאד, מהעיצוב הפשוט יחסית שמאד אהבתי ועד כמות התאים שיש לתיק להציע אשר אפשרו לי לארוז תיק לשבוע שלם של טיול ומצד שני מספר ימים של פגישת עסקים, מהבגדים שהייתי צריך, נעליים וערכת גילוח ועד המחשב הנייד שלי וכלל הצרכים לטובת הפגישות שבצעתי במהלך היום יום שלי וכל זה אל מול התכונה הנפלאה של התיק להמשיך ולהראות מינימלי ולא לגרום לי להראות כמו צב אשר נושא את ביתו על גבו ואני יכול להגיד שמדובר על אחד התיקים שאשמור לעצמי ואמשיך להשתמש בו עד שיגיע התיק הבא אשר ישכנע אותי אחרת.

אז אם אתם מחפשים תיק נוח, פשוט ופונקציונאלי לעבודה, לביה"ס, לאוניברסיטה או לכל פעילות יומית אחרת בעיר או בטיולים קצרים באזורים עירוניים – התיק מומלץ ביותר.