STM מציגה | כיסויים מושלמים לאייפד אייר 2

ע״י

סקירה ממומנת:

3 כיסויים מנצחים של חברת STM האוסטרלית עבור מכשיר ה-iPad Air 2 ב- 3 רמות מחירים אשר שווים לכל כיס. שילוב של עיצוב בצבעים נועזים והגנ מושלמת. 

 

כבר סקרתי בעבר את המגינים הנפלאים של חברת STM האוסטרלית למכשירי האייפון, כאשר המוצלח מביניהם מבחינתי היה מגן ה-STM Harbour לאייפון 6 פלוס בו אני משתמש כאשר אני זקוק להגנה מקסימלית למכשיר. החברה מתאפיינת במתן פתרונות יצירתיים אשר בנויים בתוך המגן ובמקרה של ה- Harbour היה שילוב של מעמד למכשיר האייפון בצבעים נהדרים ובמחיר שובר שוק של כ-30$ בחנויות הרשת השונות. את שלי (בצבע ירוק) רכשתי דווקא ב-eBay במחיר של כ-20$  ועד היום אני מאד מרוצה מהקנייה. אך לא לשם כך התכנסנו היום…

החברה מציעה מגוון מדהים של מגינים עבור מכשיר ה-iPad Air 2 והפעם אסקור 3 כיסויים מנצחים הכוללים מצד אחד הגנה מצוינת למכשיר ומצד שני עיצוב בצבעים נועזיים ושילוב של חומרים נהדרים ב-3 רמות מחירים.

STM Skinny Pro
הראשון הינו מגן ה- STM Skinny Pro עבור ה-iPad Air 2 אשר מחירו עומד על סביבות ה-40$. המגן הינו מגן דק מסוג Folio בדומה ל-Smart Cover המקורי של אפל הכולל לשונית לסגירת הכיסוי על גבי המסך. המגן מגיע בצבעים תכלת, אדום, אפור והצבע ההאהוב עלי אפור מנומר. בתחתית הכיסוי קיים פתח גדול לחיבור כבל הטעינה והרמקול.

stm-222-092JY-43_large

חלקו החיצוני של המגן אשר יושב על מסך ה-iPad עשוי בחלקו מחומר בעל מרקם ניילוני נעים למגע ומבד מקירופייבר בחלקו הפנימי, להגנה מקסימלית על המסך בפני שריטות. הכיסוי כמובן תומך בהכנסת המכשיר למצב שינה והדלקה עם סגירתו ופתיחתו כמצופה ממגיני פרימיום. המגן עצמו אשר בתוכו יושב מכשיר ה-iPad Air 2 עשוי מפלסטיק קשיח מבריק וכאמור כולל לשונית הנסגרת בתוך לולאה הממקומת בחלקו האחורי של המגן. אני חייב לציין שזאת אופציה חשובה מאד במגינים למכשירי ה-iPad מכיוון שלא פעם סקרתי מגינים מסוג Folio אשר לא קיימת בהם אבטחת סגירה ומכשיר האייפד שלי נשאר דלוק או שלחלופין לא הרגשתי שבמקרה והוא ייפול, כיסויי המסך יישאר סגור אך כמובן שבמקרה זה אתם מקבלים הגנה מקסימלית.

כמו במרבית כיסויי ה-Folio גם פה, חברת STM לא שכחה להוסיף את האופציה להפוך את הכיסוי למעמד ובמקרה של ה-Skinny Pro ניתן להעמיד את המכשיר הם במצב מאונך והם במצב מאוזן ובבדיקה שבצעתי המכשיר עומד בצורה יציבה בשני המצבים.

מעטפת הפלסטיק הקשיח בו יושב מכשיר האייפד מעוצב בצורה מדוייקת לצורתו של המכשיר ומשאירה פתחים מדוייקים למצלמת המכשיר, כפתורי עוצמת הקול ופתיחה וסגירה.

לסיכום מדובר על מגן מצוין במחיר מנצח עבור מכשיר ה-iPad Air 2 לאלו מכם שמחפשים שילוב של הגנה מקסימלית ועיצוב, במיוחד במקרה של צבע ה-Black Camo. את המגן ניתן לרכוש באתרים שונים ברחבי העולם במחירים הנעים בין 35$ ל-40$ ואם תחפשו היטב ניתן להשיגו אפילו במחירים נמוכים יותר באתר eBay.

Studio
את המגן הבא ל-iPad Air 2 של חברת STM אני ממש אוהב בעיקר בזכות זה שהוא כולו כתום! כן שמעתם נכון, אין ספק ששילוב של כתום עושה טוב לאייפד שלי. שמו של המגן הוא Studio והוא נחשב כמגן הפרימיום של החברה. פרימיום אומר שימוש בחומרים קצת יותר יקרים מה-Skinny Pro ושילוב של מגנט לסגירה הרמטית של הכיסוי על פני המסך.

הכיסוי עצמו עשוי מפוליקרבונט בגימור מחוספסף לאחיזה משולמת בשילוב של עור סינטטי (בדיוק מאותו הסוג של ה-Smart Cover של אפל) נעים למגע והוא גם מסוג Folio אך הפעם כולל סגירה עם מגנט. גם במקרה זה הכיסוי הופך למעמד למכשיר הן במצב מאוזן והן במצב אנכי. מבחינת הפתחים לחיבור כבל הסנכרון/טעינה, פתח האוזניות וכפתור ההדלקה והכיבוי, הכיסוי דומה מאד לכיסוי ה-Skinny Pro.

stm-222-053JY-42_large

הכיסוי מגיע בצבעים שחור/אפור, סגול/אפור והצבע המוצלח מכולם הוא כתום בשילוב של אפור. במחירו הרשמי הוא כ-60$ אך גם הפעם ניתן להשיגו במחירים מצוינים באתר eBay אפילו ב-40$ אם תחפשו היטב.

Dux
הכיסוי השלישי והאחרון הוא כיסוי ה- dux והוא השונה בחבורה, השוני הגדול שלו נובע בזכות העיצוב הכולל גב שקוף החושף את עיצובו של מכשיר ה- iPad Air 2 פרט לכך הוא דומה מאד לכיסוי ה- Studio וכולל בדיוק את אותם הפיצ׳רים שמציע ה- Studio הכוללים בין השאר סגירת המגן ע״י מגנט והפיכת הכיסוי למעמד. נקודה נוספת העומדת לזכות המגן הזה ובשונה מהמגינים האחרים הוא עמידות בפני נפילות קשות. הכיסוי מגיע שוב בצבעים נהדרים הכוללים כחול/אפור, שחור/אפור ושוב ההמלצה שלי אדום/ אפור. מחיר המגן הזה הוא הגבוה ביותר ועומד נכון להיום על מחיר של כ-80$ אבל גם במקרה שלו, לא חסרות מציאות וניתן להשיגו במחירים נמוכים יותר באתרי הקניות השונות ברשת (eBay כבר אמרנו?).

stm-222-066JY-29_large

לסיכום – מדובר על שלושה כיסויים מנצחים המתאימים לשימושים נרחבים ואני בטוח שכל אחד מכם יתחבר לכיסוי אחר אם זה בהיבט העיצוב ואם זה בהיבט המחיר בו הוא נמכר. אז לאלו מכם שעדיין מסתובבים עם מכשיר ה-iPad Air 2 לא כיסוי ודואגים לשלמות המכשיר כדאי שתכינו את כרטיס האשראי ותצאו לקניות כי אין ספק שכל אחד מהכיסויים האלו הינו בחירה מצוינת.