STM Haven | תיק גב מושלם

ע״י

חברת STM האוסטרלית עושה את זה שוב ומשכנעת אותי שכדאי ורצוי שאני אחליף את תיק הגב שלי בתיק מושלם ופונקציואנלי מדגם Haven.

 

Screen Shot 2016-05-06 at 11.17.31

ממש כמו צב, אני אוהב לקחת איתי לכל מקום את מרבית הגאדג׳טים שלי. תיק גב, שיש בו מספיק מקום לכל דבר מבקבוק המים שלי ועד המטען ל- Apple Watch שלי יש לי כבר היום, כזה שקשה לי להחליף כבר מעל שנתיים. עד שחברת STM האוסטרלית החליטה שהם יצליחו לגרום לי לאפסן את תיק הגב הקודם שלי ולנסות את תיק הגב החדש שלהם מדגם Haven ואין ספק שהם הצליחו לחדש ולהפתיע אותי באחד התיקים הפונקציונאליים ביותר שפגשתי.

את חברת STM האוסטרלית הקים בחור ישראלי בשם איתן שעבר לאוסטרליה בשלהי שנות ה-20 שלו ומדובר בגאווה גדולה. איתן הצליח להקים חברה גדולה ומדוברת כל כך באיכות המוצרים שלה והתיקים של החברה נמכרים במאות חנויות ברחבי העולם.

המעצבים של התיק הזה מסתבר חשבו על הכל והצליחו להכניס בתיק הזה ממש תא לכל דבר שבו תחפצו ועם זאת להצליח לשמור על סדר ברור, כזה שתוכלו בקלות ובמהירות לשלוף את מה שנדרש לכם.

אין ספק שאחת הדרישות הראשונות שלי מתיק הוא שהוא יהיה נוח על הגב וקל מאד ובמקרה הזה התיק הזה מצטיין, לאחר שאבזרתי אותו בכל הציוד שלי ניסיתי אותו על הגב וההרגשה היתה מושלמת , ממש כפי שהתחלתי , הרגשתי כמו צב שלוקח את הבית שלו על הגב והתיק הופך להיות חלק ממני – אחד המאפיינים החשובים ביותר, כולל רצועות הכתפיים המרופדות. התיק הוא נגד מים במקרה ויורד גשם אפשר להיות רגועים שלא תיכנס רטיבות לאביזרים היקרים שלנו בתוכו.

STM-Haven-Review

בתיק קיים תא ראשי בו ניתן לשים את המחשב הנייד שלנו עד גודל של 15 אינץ׳ ולכן ה- Macbook 12" Retina שלי הרגיש נוח מאד עם המקום הנוסף שהיה לו, התא מרופד מאד והריפוד החיצוני הקשיח יחסית הינו חלק ממערכת הגב האיכותית שלו. אחד מהפיצ׳רים האהובים עלי שלא היה קיים בתיק הקודם שלי הוא היכולת לטעון את המחשב תוך כדי תנועה מהסוללה הניידת שלי ע״י מערכת תעלת ניהול כבלים מובנת בתוך התיק.

Screen Shot 2016-05-06 at 11.18.17

קיימים כמובן תאים רבים נוספים כמו לדוגמא תא יעודי לאייפד או כל מחשב לוח שיש לכם. ה- אייפד פרו "9.7 נכנס בקלות בפנים יחד עם כיסוי המקלדת שלו עוד אחד מהדברים שעושים לי סדר בתיק בזה שאין צורך להפריד את המקלדת מהאייפד כדי לשמור עליו היטב ללא תזוזה בתא היעודי הזה.

בתא המרכזי של התיק ניתן לשים בגדים (אם אתם בדרך לחדר הכושר) או לא מעט ספרים ומחברות אם אתם סטודנטים וכמובן כל דבר שתחפצו, אם זה סוללות הגיבוי שלכם או כבלים גדולים למרות שקיימים תאים יעודיים לכבלים. קים גם תא פנימי עם רוכסן ותא חיצוני פתוח שבו אפשר לשים דברים שחשובה לכם גישה מהירה אליהם תוך כדי תנועה.

haven-frost-grey-front-angle_1

בתיק קיימים 2 תאים צדדיים כאשר אחד נועד למשקפי השמש או בקבוק מים כאשר אחד מהתאים ניתן לסגירה והשני פתוח.

לסיכום מדובר על תיק מאד פונקציונאלי וחשוב לא פחות תיק יפה ומעוצב שנעים להסתובב איתו במחיר שמתאים לכל כיס.

מחיר התיק הינו 99$ במרבית אתרי האונליין בעולם, והכיף הגדול ביותר הינה העובדה שמחיר התיק בארץ הינו במחיר דומה. התיק נמכר בחנויות iDigital במחיר של 399 ש״ח וניתן לרכוש אותו בצבעים אפור או כחול בארץ (קיימים צבעים נוספים בחנויות האונליין). למעוניינים ניתן למצוא את תיק מדגם ה- Haven גם באתרי Amazon ו- eBay במחירים אטרקטיבים : כמו בלינק הזה במחיר של 79$ בלבד.

כמו כן אני מזכיר לכם את תיק הדגל של החברה ה-Drifter אותו סקרנו באתר לפני מספר חודשים – חברת STM יצאה עם דגם של התיק בצבע Camo שהינו מנומר שאין ספק עומד להיות הרכש הבא שלי. מחירו באתרים השונים הוא 140$ אבל אם תחפשו ברשת ניתן למצוא אותו במחירים נמוכים יותר כמו במקרה הבא במחיר של 99$ בלבד.

stm-111-037p-36_large_1