Vesel Case | שילוב יוקרתי של עץ ואלומניום

ע״י

הכיסוי הבא גרם לי להתאהב בשנית במכשיר האייפון שלי , לאחר מספר חודשים שבהם הסתובבתי ללא כיסוי, מהרגע שהתקנתי את הכיסוי החדש של חברת Vesel על המכשיר שלי, משהו השתנה…

 

אני מניח שרובכם לא שמעתם מעולם על חברת Vesel , החברה מייצרת כיסויים למכשירי האייפון והכיסוי הבא אשר הינו חלק ״מסדרת העץ״ של החברה הוא מאד יחודי על ידי שילוב של עץ ומתכת אשר מחוברים בניהם ע״י 4 ברגים קטנטנים כאשר חלקו העליון והתחתון של המגן עשויים מאלומניום והחלקים הצדדיים עשויים מעץ ע״פ בחירתכם.

ואומנם בסופו של דבר לא מדובר פה על כיסוי אלא על במפר (זוכרים את הבמפר הראשון של אפל?)

בתוך האריזה המהודרת תמצאו את:

  • המגן עצמו.
  • מברג קטן ומעוצב להתקנת המגן שניתן לתלות על מחזיק המפתחות שלכם.
  • לוחית מתכת עם מס׳ סיראלי ייחודי.
  • הוראות התקנה
  • 2 ברגים ספייר ומטלית ניקוי ענקית שנראה כאילו נלקחה מתוך אריזה של משקפיי איכות של גוצ׳י.

Screen Shot 2015-03-07 at 9.44.09 AM

הכיסוי מאד פשוט להתקנה, כל מה שנדרש זה להשתמש במברג המצורף ולפרק את חלקו העליון העשוי מאלומניום ולהחליק את המכשיר פנימה, לאחר שבדקנו שהמכשיר יושב בצורה מושלמת בתוך המגן ניתן לסגור חזרה את חלקו העליון עם הברגים.

אחד הדברים שהופכים את המגן הזה לייחודי זה המראה היוקרתי שלו וההרגשה כאשר אוחזים בו, למרות שמדובר על חומרים שנשמעים יחסית כבדים עבור מגן למכשיר האייפון, מדובר על מגן כל כך קליל אשר בכלל לא מורגש כאשר הוא מותקן על מכשיר האייפון, והתוצאה מרשימה במיוחד: כבר שבוע אני מסתובב עם המגן הזה על מכשיר האייפון 6 שלי, ולא זוכר פעם אחת שלא הוצאתי את המכשיר מהכיס מבלי שמישהו ישר שאל באיזה מכשיר אני משתמש, רק כדי להיות מופתע שמדובר במכשיר אייפון 6 עם כיסוי שמרגיש ונראה מדהים. אין ספק שהשילוב של אלומניום בצבע טיטניום ועץ אגוז הופכים את המכשיר לייחודי וקצת שונה בכל עולם המגינים ״הרגילים״ שכולנו משתמשים בהם.

Screen Shot 2015-03-07 at 9.44.36 AM

את השימוש היומיומי עם המגן אני יכול לסכם כחוויה, בין אם זה הכפתורים המדויקים העשויים מאלומניום אשר נותנים פידבק מדויק לכל לחיצה שלכם או בין אם אילו הפתחים המדויקים בתחתית המכשיר. כולנו יודעים שמכשיר האייפון פשוט חלקלק ללא כיסוי ולא פעם הוא החליק לי מהידיים וליבי החסיר פעימה, אבל כאשר המגן הותקן על המכשיר וע״י העץ אשר מותקן בצדדיו המכשיר הרגיש לי מצוין ביד ולא חששתי שהוא יחליק.

המגן מגיע בצבעים הבאים :

  • Frozen brilliant silver & oak
  • Frozen brilliant silver & walnut
  • Frozen titanium gray & walnut
  • Frozen titanium gray & oak

Screen Shot 2015-03-07 at 9.44.18 AM

ניתן להבין שלא מדובר על מגן לכל אחד מכיוון שהמגן לא מספק הגנה מושלמת של 360 מעלות כי בסופו של דבר מדובר על כיסוי מסוג במפר, אבל אם אתם אנשים מהסוג שלי שלא אוהבים ללכת עם מגן ומעדיפים את המראה המינימלי אך עם זאת מעדיפים שיהיה משהו שיפריד בין המכשיר שלכם לרצפה בעת שהוא נופל אין ספק שמדובר על בחירה מעולה. כמו כן המגן יוצר שפה קלה מעל המסך ומעל חלקו האחורי על מנת למנוע מגע ישיר בין המשטח עליו מונח המכשיר למכשיר עצמו.

כמו שאומרים, על איכות משלמים ובמקרה של הכיסוי הזה משלמים לא מעט – מחיר הכיסוי הזה הינו 136$ ואין ספק שמדובר על מחיר גבוה למגן אך מצד שני המחיר הגיוני לאיכות ולחומרים אשר מקבלים ולא שונה מחברות אחרות המייצרות מגינים מסוג זה כמו Draco ו- Element- Case.

את המגן ניתן להזמין באתר של חברת Vesel כאשר המשלוח לישראל הינו בחינם אך לוקח כשבועיים או לחלופין ניתן לשלם כ-50$ על משלוח אקספרס ולקבל אותו תוך 3 ימים.

בקרוב אסקור מספר כיסויים נוספים של חברת Vesel לאייפון 6 פלוס ואת ה-Metel Series – ואולי אחת מכם יזכה בכיסוי היוקרתי הזה בהגרלה הקרובה- יש למה לצפות.