דגמי הדמה הראשונים של ליין האייפון הבא נחשפים

ע״י

עונת ההדלפות לליין מכשירי האייפון מתחילה כאשר שי מזרחי – ידיד המערכת – מציג את האייפון 10 (X) פלוס והאייפון המסתורי בגודל 6.1 אינץ׳.

 

 

אמ;לק - שי מזרחי זוכה להיות הראשון שמציג השנה את מכשירי הדמה של ליין האייפון הבא, שמתאים כמו כפפה לשמועות סביב הליין שצפוי לכלול את הדור הבא של האייפון 10, את האייפון 10 פלוס עם מסך ה- 6.5 אינץ׳ ומכשיר חדש ומעניין עם מסך LCD בגודל של 6.1 אינץ׳ מקצה לקצה.

מדי שנה תקופת הקיץ מתגלה כתקופה חמה לא רק מבחינת מזג האוויר, אלא גם מבחינת היקף ההדלפות שמתחילות לצוץ בהקשר של ליין מכשירי האייפון הבאים, שמאז 2011 מוצגים באירוע הסתיו שמתקיים כהלכתו במחצית השניה של חודש ספטמבר. השנה לא שונה באופן משמעותי, כשמי שפותח את עונת ההדלפות של מכשירי האייפון הוא לא אחר מאשר שי מזרחי – חבר קרוב – שמציג בסרטון שפורסם לראשונה באתר 9to5Mac, מכשירי דמה המציגים את התצורה של 2 מכשירי האייפון החדשים, שיתווספו לדור השני של מכשיר האייפון 10 (X): האייפון 10 פלוס שלפי הדיווחים והשמועות יגיע עם מסך של 6.5 אינץ׳, ומכשיר אייפון נוסף שצפוי לפי השמועות להגיע עם מסך בגודל של 6.1 אינץ׳.

מכשירי הדמה מוצגים לצד קייסים תואמים של חברת Skech שכבר מתחילה להשקיע בפיתוח וייצור של קייסים עבור ליין מכשירי האייפון הבא, דבר שהוא לא יוצא דופן בשנים האחרונות, כאשר יצרניות קייסים מוכנות לשלם כסף רב כדי לקבל מפרט פיזי של מכשירי האייפון הבאים, כדי להיות בין הראשונים בשוק להציג קייסים עבור המכשירים החדשים.

באופן לא מפתיע מכשירי הדמה תואמים באופן די מדויק לשמועות שפורסמו לאחרונה על ידי Ming-Chi Kuo, הטוענות שמכשיר האייפון החדש שיגיע עם מסך LCD בגודל 6.1 אינץ׳, יכלול מצלמה אחורית אחת בלבד, והוא יהיה מכשיר הכניסה החדש לליין האייפון עם מחיר של בין 600$ ל- 700$. כפי שניתן לראות בסרטון לפי מכשיר הדמה – האייפון בגודל 6.1 אינץ׳ יהיה גדול יותר במקצת ממכשיר האייפון 10 שאפל השיקה בשנה שעברה, שמגיע בגודל פיזי ״די״ דומה למכשירי האייפון 8/ 7/ 6s וה- 6, אם כי הוא רחב יותר במקצת, זאת כדי להכיל באופן מיטבי את מערך חיישני ה- True Depth הדרוש לזיהוי הפנים – Face ID. מה שמאפשר למכשיר להיות גדול אך ורק במקצת מהאייפון 10 ולהכיל מסך של 6.1 אינץ׳, היא העובדה שהאייפון המדובר יגיע אף הוא עם עיצוב של מסך שיגיע כמעט מקצה לקצה, דבר שעד כה אפל הציגה במכשיר האייפון 10 אך עם מסך OLED, בעוד כאן מדובר לפי השמועות במסך LCD.

מהנגד השני מכשיר האייפון 10 פלוס יגיע עם מסך OLED בגודל של 6.5 אינץ׳, כשניתן לראות בסרטון שמבחינת ממדיו הוא דומה מאוד לגודל של מכשירי האייפון פלוס, כאשר האינץ׳ הנוסף יתאפשר גם כן הודות לעיצוב מסך ״כמעט״ מקצה לקצה. כמו כן ניתן לראות במכשירי הדמה כי האייפון 10 פלוס יגיע עם מערך מצלמות כפול אנכי – הדומה לזה של האייפון 10, זאת למרות שמועות כי אפל עשויה להציג את דגם האייפון 10 פלוס עם מערך מצלמות של 3 מצלמות, דבר שהוא אפשרי בהחלט, הודות לטכנולוגיה של חברת Linx הישראלית אותה אפל רכשה לפני מספר שנים.

באופן די מוזר, למרות שהאייפון 6.1 אינץ׳ צפוי להגיע עם מערך צילום שיכיל רק מצלמה אחת, נראה כי המקום הפיזי של מערך הצילום גדול יותר מהדרוש, והוא דומה בגודלו למערך הצילום של מכשירי האייפון 10 וה- 10 פלוס, שכאמור כוללים 2 מצלמות ואת רכיב הפלאש LED ביניהם.

בעבר שי כבר הציג מכשירי דמה של מכשירי אייפון עתידיים, שהתגלו כנכונים, ונראה שגם השנה מכשירי הדמה שמר מזרחי חשף יתבררו כנכונים.

 

מקור: 9to5Mac