סיכום אירוע ההשקה

ע״י

אירוע ההכרזה מאחורינו – אפל הכריזה על סדרה 4 של השעון ועל שלושה דגמי אייפון חדשים. לאכזבתנו אף מילה על אייפד פרו חדש.

אז הנה מה שהיה לנו שם:

 

Apple Watch

אפל הציגה הערב את הסדרה הרביעית של השעון בעיצוב חדש ועם מסך גדול יותר (40 ו-44 מ״מ) נטול שוליים הגדול בכ- 30% לעומת הדורות הקודמים. השעון מגיע עם ממשק חדש ויפיפה לניצול שטח התצוגה ותמיכה ברקעים דינאמיים. זמן הסוללה נותר זהה לסדרה 3 ועומד על 18 שעות שימוש. למקרה שדאגתם, כל הרצועות של הסדרות הקודמות יתאימו גם לסדרה החדשה. מחירו של השעון יתחיל ב 399$ לדגם ללא סלולר ו 499$ לדגם עם סלולר.

חידושים נוספים בסדרה 4:

– הגלגלת כוללת מנגנון משוב רטט וחיישן פעימות לב.
– מעבד חדש בעוצמה כפולה לעומת הדור הקודם.
– ספיקר חזק ב-15%.
– קליטה משופרת.
– דגם פלדת אל חלד חדש בצבע זהב.

iPhone

כפי שניבאו התחזיות השיקה אפל הערב לא פחות משלושה דגמי אייפון חדשים:

iPhone Xs  – עיצוב זהה לאייפון X , תצוגת OLED בגודל 5.8 אינץ׳ בקצב רענון טאצ׳ של 120 הרץ, עמידות משופרת למים ואבק בתקן ip68, מעבד A12 Bionic משופר ומהיר יותר בטכנולוגיית 7 ננומטר, מעבד גרפי חדש ומהיר ב 50%, מצלמת 12 מגה פיקסל כפולה חדשה עם אופטיקה משופרת ותכונה בשם Smart HDR לשיפור איכות הצילום וכמו כן לראשונה יכולת להתאים באופן ידני את רמת טשטוש הרקע בתמונות פורטרט, מיקרופון משופר להקלטת סאונד בסטריאו באיכות גבוהה, שיפור של 30 דקות בזמן חיי הסוללה לעומת הדור הקודם, מגירת סים כפולה לשימוש בשני קווי טלפון בו זמנית, נפחי אחסון של 64, 256 ו- 512 ג’יגה, מנגנון זיהוי פנים משופר ומהיר יותר, רמקולים סטראופונים משופרים וצבע זהב חדש לצד כסף ואפור חלל המוכרים מהדור הקודם. למי שדאג, 3D Touch עדיין איתנו. מחיר התחלתי יעמוד על 999$.

iPhone Xs Max – דגם זהה ל Xs עם תצוגה בגודל 6.5 אינץ׳ ושיפור של שעה וחצי בזמן חיי הסוללה לעומת האייפון X. מחיר התחלתי יעמוד על 1099$.

iPhone XR  – דגם מוזל עם עיצוב זהה לאייפון X עם מסגרת ממתכת, תצוגת LCD נטולת שוליים ללא 3D Touch בגודל 6.1 אינץ׳ שאפל מכנה Liquid Retina, מצלמת 12 מגה פיקסל בודדת, מערכת FaceID, מעבד A12 Bionic , עמידות למים בתקן ip67, שיפור של שעה וחצי בחיי הסוללה לעומת השמונה פלוס, יגיע ב-6 צבעים: כחול, שחור, אלמוג, לבן, צהוב ואדום, בנפחי אחסון של 64, 128 ו-256 גיגה ובמחיר התחלתי של 749$.