אפל ווטש סדרה 4 תושק רשמית בישראל בגרסת אלומיניום בלבד

ע״י

מבדיקה מול רשת iStore נמסר כי סדרה 4 תושק רשמית בארץ בסמוך להשקת האייפון Xs ותהיה זמינה בשלב זה בגרסת אלומיניום בלבד וללא תמיכה בסלולר (טכנולוגיה שאינה נתמכת בישראל ממילא). השעון יהיה זמין בגדלים של 40 או 44 מ״מ, בצבעים זהב, אפור חלל וכסף, ויגיע עם רצועת סיליקון או ניילון לבחירת הלקוח. מחיר השעון יעמוד על 1999 ש״ח לגרסת 40 מ״מ ו-2145 ש״ח לגרסת 44 מ״מ. הדגמים זמינים למכירה מוקדמת באתר הרשת.

גרסת הפלדת אל חלד לא צפויה להגיע לישראל ביבוא רשמי בעתיד הנראה לעין, ומי שמעוניין בה יאלץ להסתפק בפתרונות של יבוא מקביל, יבוא עצמי או רכישה בחו״ל. המשמעות כמובן היא שלא תינתן אחריות רשמית בארץ לדגמים אלו.

רשת ״אמירים הפצה״, המיבאת מוצרי אפל לארץ ביבוא מקביל, החלה כבר באספקת דגמי האלומיניום ללקוחות, ועל אף שהיא מציעה למכירה מוקדמת גם את גרסת הפלדת אל חלד, היא עדיין אינה יודעת למסור מתי תדע לספק את המוצר בפועל ללקוחות שכבר הזמינו.

ההבדלים המרכזיים בין גרסת האלומיניום לגרסת הפלדת אל חלד הינם:

  • דגמי פלדת אל חלד מגיעים עם זכוכית ספיר בעלת עמידות משמעותית לשריטות, לעומת דגמי האלומיניום שמגיעים עם זכוכית מחוסמת רגילה כמו זו של מסך האייפון.
  • כל דגמי פלדת אל חלד תומכים בקישוריות סלולר עצמאית (לא נתמך בישראל), בדגמי האלומיניום יש אופציה לגרסה ללא סלולר (הגרסה שתמכר בארץ).
  • דגמי האלומיניום קלים משמעותית ומתאימים יותר לפעילות ספורטיבית.
  • דגמי פלדת אל חלד יקרים משמעותית וההפרש בין מחירם ההתחלתי למחיר גרסת האלומיניום עומד על 300 דולר.

פרט להבדלים אלו, הדגמים זהים מבחינת חומרה ותוכנה.