כל מה שצפוי בדור החדש של ה – Airpods

ע״י

שמועות על הדור הבא של האיירפודס מתרוצצות ברשת כבר מזה זמן מה, חלקן אף טענו שהוא יושק לצד האייפון Xs , מה שכאמור נשאר בגדר פנטזיה. אך כעת על פי כל האינדיקציות נראה כי השקת הדור הבא של האיירפודס קרובה מתמיד, וייתכן שאפילו קרובה מאוד שכן עפ״י מספר מקורות ייתכן ונראה אותן אפילו עוד החודש. בכתבה הבאה נרכז את כל ההדלפות שפורסמו עד כה – עם זאת חשוב לזכור שאפל לא פרסמה שום מידע רשמי ועל כן יש לקחת את כל הנאמר בערבון מוגבל.

צבעים ועיצוב

אין מידע מבוסס לגבי שינוי מהותי בעיצוב, ויש להניח שהוא ישאר כמעט זהה לדור הנוכחי. יחד עם זאת ככל הנראה האיירפודס יהיו זמינות בצבעים נוספים פרט ללבן, כאשר רוב ההדלפות מדברות על צבע שחור ופה ושם יש גם שמועות על אדום.

מרקם מט

גם הדור הבא ישאר עשוי מפלסטיק, אך מספר הדלפות מגלות שאפל תשנה את המרקם של האוזניות למרקם מט בדומה למה שעשתה עם האפל פנסיל החדש. המרקם החדש צפוי להפוך את האוזניות לפחות חלקלקות ועל כן לנוחות ויציבות יותר באוזן.

קישוריות משופרת

האוזניות צפויות להגיע עם קישוריות Bluetooth 5 משופרת שתאפשר טווח קליטה גדול יותר וחסכון בחיי סוללה.

סאונד משופר וביטול רעשים

האוזניות החדשות צפויות להגיע עם סאונד משופר ועם פיצ'ר של ביטול רעש חיצוני. בהנחה ושמועה זו נכונה, מעניין יהיה לראות איך אפל תצליח להטמיע ביטול רעשים בסוג כזה של אוזניות.

עמידות במים

הדור הבא יגיע ככל הנראה עם עמידות מסויימת למים, בניגוד לדור הנוכחי שאינו עמיד למים כלל.

סירי

ככל הנראה תהיה יכולת להפעיל את סירי ישירות מהאוזניות ע״י קריאת ״היי סירי״.

טעינה אלחוטית

מכל הרשימה מדובר בפרט היחיד שמקורו במידע רשמי מאפל אשר כבר חשפה בעבר שהדור הבא של האיירפודס יכלול יכולת טעינה אלחוטית. לצד זה, הדלפות חדשות טוענות שהטעינה תהיה מהירה במיוחדת ושהאיירפודס החדשות יגיעו מ-0 ל-100 תוך 15 דקות בלבד.

חיישני דופק

ישנן טענות שהאיירפודס יגיעו עם חיישנים שיוכלו לנתר את דופק הלב.

מחיר

מספר מקורות טוענים שהמחיר יזנק מ-159$ של הדור הנוכחי ל-199$ עבור הדור החדש. אנחנו איך נאמר בעדינות, לא נתפלא.