האפליקציה החדשה של אייפונס הגיעה!

ע״י

ביקשתם, קיבלתם – אתר אייפונס ישראל גאה להציג את האפליקציה החדשה של האתר למכשירי האייפון והאייפד.

 

 

 

להורדת האפליקציה

לאחר זמן רב ועבודה קשה ומאומצת, אנו גאים להציג בפניכם את אפליקציית אייפונס החדשה! האפליקציה החדשה הותאמה בצורה מלאה למערכות ההפעלה החדשות של אפל – iOS 7 ומעלה, כוללת עיצוב חדשני הממשיך את קו העיצוב של האתר שלנו, בעלת פי׳צרים חדשים ונוחים במיוחד הן לקריאת הכתבות והסקירות העולות על בסיס קבוע באתר, והן בעולם האינטגרציה עם הרשתות החברתיות השונות.

FullSizeRenderכאמור, באפליקציה החדשה תוכלו להינות ממגוון התכנים שלנו בממשק משתמש חדיש ונוח במיוחד, בנוסף האפליקציה כוללת מצב תצוגה אישי בו תוכלו לצפות בתכנים שמעניינים אתכם באופן אישי, בין אם מדובר בכתבות, סקירות אפליקציה/ משחקים או אביזרים, סידיה ועוד. באופן קל ונוח. כמו כן באפליקציה החדשה תוכלו לסמן כתבות/סקירות אהובות בצורה נוחה ופשוטה, לשתף תכנים בצורה מהירה ופשוטה ישירות לרשתות החברתיות שלכם, וכמובן להגיב לתכנים היישר למערכת התגובות המובנת בצורה קלילה ונוחה במיוחד.

IMG_0624 IMG_0627

אולם מעבר לתכנים של האתר, האפליקציה החדשה גם מאפשרת גישה מלאה למערכת הפורומים של האתר, על מנת להתעדכן ולהגיב בפורומים השונים היישר מהאפליקציה, וכמובן גם כאן אנו שומרים על חוויית המשתמש באופן האופטימלי ביותר בעבורכם.

את האפליקציה החדשה תוכלו למצוא בחנות האפסטור למכשירי האייפון והאייפד תחת השם ״אייפונס״ בעברית (שימו לב שהאפליקציה הישנה iIsrael תוסר בקרוב מאוד), והיא זמינה לכלל מכשירי האייפון והאייפד התומכים במערכת ההפעלה iOS 7 ומעלה (מכשירי אייפון 4 ומעלה, ומכשירי אייפד 2 ומעלה) בחינם. אנו, צוות האתר, נישמח לקבל פידבקים והצעות לשיפור בעבור האפליקציה החדשה, על מנת שנוכל להמשיך ולספק לכם תכנים מעולים כמו שרק אתר אייפונס יודע לעשות. עכשיו ללא תוספות מיותרות – רוצו להוריד ולהנות!

IMG_0625 IMG_0626

אפליקציית אייפונס החדשה מאפשרת לקורא לצפות בתכנים מאתר אייפונס בצורה מהירה ונוחה. תודה מיוחדת לכל מי שלקח חלק בחשיבה ובפיתוח האפליקציה ובעיקר לברנרדו על העיצוב, שי מרגוליס על הפיתוח ותרשו לי לקחת גם קרדיט (דובי פלינק) על הפיתוח, הבדיקות, החשיבה, התכנון והניהול של הפרויקט וכאמור לכלל צוות אייפונס על העזרה, המשוב והבדיקות.

 

אתר אייפונס ישראל מאחל לכולכם גלישה מהנה וכייפית באפליקציה החדשה!
להורדת האפליקציה