תקלה בטלויזיה

ע״י

מסתבר שאפל גילתה תקלה במקבץ קטן של מכשירי אפל TV, והחברה פונה באופן יזום ללקוחות שרכשו מכשירים שכאלה ומבקשת מהם להחזירם.

 

 

replacement_apple_tv

נדיר מאוד שאפל עושה החזרים למוצרים שלה, אולם נראה כי החברה גילתה פגם במקבץ קטן של מכשירי אפל TV שנרכשו בשבועות האחרונים, כאשר לפי דיווח שמגיע מהאתר Macrumors עולה שאפל פועלת באופן חריג למדי והיא פונה באופן ייזום במייל למשתמשים שלפי ההערכות שלה רכשו את מכשירי האפל TV הבעייתיים. לאור העובדה שמדובר בפניה ייזומה ושאפל לא פרסמה דף תמיכה רלוונטי בנושא, נראה כי מדובר בקבוצה קטנה למדי של משתמשים שלפי הדיווח מתבקשים לשלוח לאפל את מכשירי האפל TV שלהם, כשבמקביל אפל ציינה שהיא תשלח להם מכשיר אחר חדש במשלוח ישיר דרך פדקס וגם תפצה את המשתמשים עם כרטיס מתנה איטיונס שטעון בסכום אותו אפל לא ציינה במייל.

יש לציין שב- 2013 אפל פתחה בתוכנית החזרה למכשירי אפל TV דור 3 עם פגם בקישוריות שלהם, ולא ברור האם מדובר בתופעה הקשורה או שמא מדובר בבעיה אחרת. מה שכן לא כל המשתמשים שקיבלו את המייל נתקלו בבעיות עם מכשירי האפל TV שלהם, אולם נראה שאפל לא רוצה לחכות שהבעיה תופיע והיא מעדיפה להקדים תרופה למכה. הדגש הוא שהבעיה היא לא כללית ושאפל זיהתה את המשתמשים שרכשו את המכשירים הבעייתיים ושהיא פונה אליהם בעצמה.

 

מקור: Macrumors
עריכה, תרגום ותוספות: natisho