גרסה 9.2 כבר בדרך

ע״י

האתר 9to5mac מדווח שזמן קצר אחרי שיחרורה הרשמי של 9.1, הלוגים של האתר החלו לראות גידול משמעותי בכניסות ממכשירים על גרסה 9.2.

 

 

iphone-software-update

עצם העובדה שאפל כבר עובדת על גרסת התחזוקה הבאה של גרסה 9, לא אמורה להפתיע אף אחד. אולם נראה כי קצב הפיתוח של אפל הוא בהחלט מסחרר. האתר 9to5mac מדווח שתוך זמן קצר מאוד משיחרורה של גרסה 9.1, האתר הפופולרי החל לראות גידול משמעותי בהיקף הכניסות אליו ממכשירים הפועלים על גרסה 9.2. העדויות הראשונות לכניסות ממכשירים על גרסה 9.2 החלו לקראת אמצע חודש ספטמבר, כאשר גרסה 9.1 כבר הייתה בשלבי בטא מתקדמים יותר. עם שיחרורה של הגרסה האחרונה של iOS 9, שכוללת שלל תיקוני באגים, 150 אמוטיקונים חדשים ועוד. נראה כי מהנדסים רבים בצוות הפיתוח של iOS התפנו לעבודה על גרסה 9.2, דבר המתבטא כאמור בגדילה משמעותית בהיקף הכניסות ל- 9to5mac.

בהתאם לכך שאפל החלה לעבוד באופן אינטנסיבי יותר על גרסה 9.2, ולאור קצב הפיתוח המהיר של אפל בחודשים האחרונים, נראה כי תוך זמן קצר החברה תתחיל לשחרר את גרסאות הבטא הראשונות ואולי גם את אלו הפומביות של 9.2, כשעדיין לא ידוע אי אלו תיקונים וחידושים הגרסה החדשה תביא עימה. מה שכן יתכן מאוד שגרסה זו תביא עימה תיקונים ושיפורים למכשירי האייפד פרו שהשקתם צפויה במהלך חודש נובמבר הקרב עלינו לטובה, שיגיעו כשעליהם מותקנת גרסה 9.1. מכשיר נוסף שעבורו הגרסה יכולה להיות רלוונטית הוא האפל TV דור 4 שגם צפוי להגיע למדפים בתחילת חודש נובמבר, כשמערכת ההפעלה של מכשיר המדיה הסלוני, ממשיך להתבסס על iOS אולם עם ממשק ייעודי המותאם למסך הגדול.

ios-9-2

מעבר לכך יתכן מאוד שגרסה 9.2, שתהיה גרסת התחזוקה הגדולה השניה של גרסה 9, תביא שיפורים ותיקונים נוספים למערכת ההפעלה האחרונה של אפל, שרק לאחרונה חצתה את רף 60% האימוץ בקרב משתמשי iOS. אין ספק שיהיה מעניין לראות מה והאם גרסה 9.2 תכלול.

להמשך דיון

 

מקור: 9to5mac
עריכה, תרגום ותוספות: natisho