תרשמו ביומנים: האייפון 7 מגיע לישראל ב- 20 לאוקטובר

ע״י

היבואנית הטריה של אפל – iStore מקדימה את המשווקת הרשמית של אפל בישראל ומגלה כי מכשירי האייפון 7 יגיעו לישראל ב- 20 לאוקטובר. המחירים כבר ידועים.

 

 

iPhone7-Press-01-970-80

בשנתיים האחרונות נראה שאנו עדים לכך כי ישראל זוכה למקום של כבוד בגלי ההשקה של מכשירי האייפון, כשתאריכי ההשקה מתקרבים יותר למועד ההשקה הראשוני של המכשירים. בהתאם לכך בשנה שעברה מכשירי האייפון 6s הושקו בישראל כבר באמצע-סוף חודש אוקטובר, זאת כאשר לפני כן מכשירי האייפון הגיעו לארץ רק באזור החודשים נובמבר – דצמבר. מועד ההשקה של מכשירי האייפון 7 השנה לא שונה מזה של השנה שעברה בהרבה, למרות החגים הצפופים והזמינות הנמוכה של מכשירים שלו ובפרט בדגמי הפלוס שמגיעים עם המצלמה הכפולה וכן הדגמים עם גימור ה- Jet Black הייחודי והנוצץ.

עד כה הראשונה לחשוף את מועד השקת מכשירי האייפון בישראל הייתה אידיגיטל – היבואנית הרשמית של מכשירי אפל בארץ – אולם השנה מי שחשפה את מועד ההשקה ראשונה היא iStore, היבואנית הטרייה שמצטרפת ל- C-Data, אידיגיטל ובאג כיבואנית של אפל. הצטרפותה של iStore לרשימת היבואניות הרשמיות של אפל בישראל לוותה בדרמה בינה לבין אידיגיטל שטענה כי היא היחידה שנמצאת על תקן של Apple Premium Seller (או בקיצור APR) בארץ בעוד iStore היא "רק" Apple Reseller או שותפה או כפי ש- iStore טוענת AAR +. בכל אופן אין זה משנה יותר מדי מה הסטטוס, דבר שמשנה בעיקר למנכ"לים והחברות של הבעלים הנ"ל, אם כי נראה שבפועל רק אידיגיטל זוכה לקשר ישיר עם אפל בכל הנוגע לנושא התיקונים והאחריות של המוצרים, כאשר לפי הנראה iStore מקבלת את המוצרים דרך C-Data ואייקון גרופ, שהיא חברת האם של אידיגיטל.

בכל אופן מה שמעניין יותר הוא העובדה שמכשירי האייפון 7 וה- 7 פלוס יושקו בארץ ב- 20 לאוקטובר, כאשר iStore ואידיגיטל יקיימו לילה השקה לבן בחנויות הדגל שלהן, כאשר iStore תקיים את האירוע הן בחנות בבאר שבע והן בחנות בתל אביב, בעוד אידיגיטל תקיים את האירוע בחנות שלה במתחם שרונה, שינוי מהשנים הקודמות בהן החברה עשתה זאת בחנות הראשית ברמת אביב.
Screen Shot 2016-10-07 at 15.12.47

האייפון 7 | מה המבקרים אומרים?

הצצה לתוך האייפון 7

iStore גם חשפה את המחירים של המכשירים, שעומדים על 3,799 לדגם האייפון 7 בנפח התחלתי של 32GB ומגיעים עד למחיר של 4,899 עבור דגם ה- 7 בנפח של 256GB. האייפון 7 פלוס מגיע במחיר התחלתי של 4,399 עבור נפח אחסון של 32GB ועד למחיר של 5,399 עבור נפח של 256GB. אידיגיטל לא ציינה את המחירים של מכשירי האייפון, אולם החנות iShare כבר הציגה מחירים תחרותיים יותר של 3,629 ו-4,229 שקלים לאייפון 7 ואייפון 7 פלוס עם נפח 32GB אחסון, בהתאמה. יש לציין שלאידיגיטל יש תוכנית טרייד אין שמאפשרת לבעלי מכשירי אייפון ישן לקבל זיכוי במעמד הרכישה של מכשיר חדש, כשמידע נוסף על כך ניתן למצוא באתר החברה (לינק).

להמשך דיון

 

מקור: TGspot
עריכה ותוספות: natisho