גרסה 8.4.1 באוויר ומשמעות הדבר בעולם ה- JB

ע״י

iOS 8.4.1 זה עתה הגיחה לאוויר העולם והיא סוגרת את חורי האבטחה ששימשו לפריצה עד כה. איך נדע להתנהל מפה? בהמשך.

 

ios_8.4.1

 

נהיה נאיבים אם נאמר שלא ראינו את זה מגיע. גרסה 8.4.1 שוחררה סוגרת את פירצות האבטחה שאיפשרו את פריצת המערכת עד השלב הזה. העתיד נכון לרגע זה, עם פיצ'ר ה- RootLess לו אנו מצפים, לא נראה כ'כ וורוד אם כי אני אופטימי. עד אז (גרסה 9), ישנן מספר אופציות שיאפשרו לנו להמשיך וליהנות ממנעמי הפריצה.

  1. הפשוט מכל. לא לשדרג! הישארו בגרסה בה אתם נמצאים כרגע. שדרוג לגרסה 8.4.1 יביא אתכם למצב בו אינכם יכולים לפרוץ. במידה ועשיתם זאת בטעות, גרסה 8.4 עדיין נחתמת ומניסיון, לא לעוד הרבה זמן. הורידו קובץ קושחה התואם למכשירים ובצעו שנמוך בחזרה לגרסה 8.4. מהרו!
  2. במידה והמכשיר עושה בעיות, אתם רוצים לרסטר ובו בזמן להישאר על אותה גרסה, השתמשו בתוסף ה- Cydia Impactor הנותן לנו את הכוח לבצע ריסטור לאותה גרסה ולפרוץ בכל פעם מחדש.
  3. מומלץ לשמור חתימות לגרסה 8.4. במקרה ששיטה כזו או אחרת לצורך שנמוך גרסאות תשוחרר, סביר להניח שהיא תשתמש בחתימות ולכן לא מזיק שיהיו. ניתן לגבות חתימות באמצעות TinyUmbrella.

 

בואו לא נהיה סידיונרים פאנאטיים! העדכונים האלה טובים ונחוצים ומה לעשות שבכל דבר טוב יש גם מן הרע ובמקרה שלנו, חסימת הפריצה. jailbreaking וסידיה בעיקר, חיים ובועטים בכל הכוח ולדעתי, גם בגרסאות הבאות, הפריצה תתאפשר, במוקדם ובמאוחר.