מקצה שיפורים | AppStore

ע״י

קיים מספר רב של תוספים בסידיה, אשר מוטמעים בתוכה ובכוחם לשפר את חווית השימוש הכוללת ביישום. קיבצנו עבורכם כמה תוספים המובילים בקטגוריה.

 

 

שהתחילה סצינת ה- Jailbreak, מפתחים רבים (מוצלחים יותר או פחות), התמקדו בעיקר בשיפור וייעול מערכת ההפעלה ולא נתנו דעתם על האפליקציות היותר שימושיות. רק בשנים האחרונות החלה התפנית, אך עדיין, למרות שישנם תוספים רבים וטובים לכל מיני אפליקציות, זה עדיין לא שם ופה אנו נכנסים לתמונה. בכתבה הראשונה בסדרת כתבות, בחרנו להתמקד בחנות האפליקציות, ה- AppStore ובעצם "לדוג" מתוך חנות הסידיה רשימת תוספים מהמובילים והשימושיים ביותר, המביאים כאמור לשיפור משמעותי בתפעול האפסטור. נתחיל.

ASUpdetHider

asupdatehider-cydia-tweak
הורדתם אפליקציה מחשבון שהיה לכם, ושכחתם את פרטי החשבון? או שהורדתם אפליקציה חינמית מחשבון של חבר שלכם והגיע עדכון לאפליקציה אך אין לכם את פרטי החשבון? כעת יופיע לכם סימן של עדכון על ה- AppStore, שלא יעלם לכם, עד שתמצאו את פרטי החשבון. התוסף ASUpdetHider נותן מענה לעניין. לאחר שתתקינו אותו, תוכלו לגשת ללשונית העדכונים בחנות ה- AppStore במכשיר שלכם, ופשוט, כמו שאתם מוחקים הודעות, בגרירת האצבע מימין לשמאל על האפליקציה שדורשת עדכון, והופ! מחקתם את העדכון. (אל דאגה, לא מחקתם את האפליקציה עצמה). את התוסף ניתן לרכוש ממאגר BIgBoss בעלות של 0.99$

 

Password pilot pro

PasswordPilot-Pro

 

ראיתם אפליקציה חדשה? משחק חדש? מעתה לא צריך להקליד את הסיסמא כל פעם. פשוט הורידו את התוסף, תגדירו לו את שם המשתמש או הסיסמא שלכם וזה הכל. בנוסף תוכלו להחליט האם התוסף יכנס לפעולה בעת עדכון. את התוסף ניתן לרכוש דרך ממאגר BigBoss בעלות של 0.99$, והוא נתמך מגרסה 6 ומטה.

 

IDbox

idbox

 

יש לכם כמה חשבונות בAppStore? יש לכם חשבון ב- Appstore במדינה אחרת? עד עתה, על מנת להוריד אפליקציה שקיימת ב- AppStore במדינה אחרת, הייתם מחוייבים להתנתק ולהגדיר מחדש את המדינה הרצויה, תהליך מסורבל ומרגיז. ובכן, עם IDbox, העניין נהיה יותר קל. הורידו את התוסף, ותעברו בין חשבונותיכם בקלות ובמהירות. לאחר שהורדתם את התוסף, דפדפו בחנות עד החלק התחתון. שם תראו לחצן "IDbox", לחצו עליו ויפתח לכם חלון עם כל החשבונות שלכם ולאיזה מדינה החשבון הזה שייך. מה שמדהים עוד יותר, שהתוסף הכה מתבקש הזה בחינם!!! את התוסף ניתן להוריד ממאגר BigBoss.

להמשך דיון