רמקול Switch של חברת Native Union | מוצרים בעיצוב לא שיגרתי

ע״י

חברת Native Union ידועה בעולם בעיצוב הלא שיגרתי שלה למוצרים שיוצאים מתוך הסטודיו שלהם, אולם האם ניתן לעצב באופן לא שיגרתי ועדיין לקבל את אותה פונקציונאליות במוצרי צריכה אלקטרוניים יומיומיים?

 

בסקירה זו אשר תהיה ב-2 חלקים אנסה באופן מהיר ומקוצר לסקור את מגוון המוצרים של חברת Native Union מציעה היום למשתמשי האייפון, מגוון המוצרים שלה לא גדול אבל בקלות ניתן להרגיש את האיכות בכל פרט ופרט באביזרים שלהם, השימוש בחומרי גלם לא שיגרתיים לצד עיצוב פורץ דרך הצליח לגרום לי להתאהב בהם ומידי פעם לפעם אני נכנס לאתר ורוכש לעצמי איזה כיסוי חדש.

אז למה הסקירה ב-2 חלקים אתם שואלים, אם אין לה המון מוצרים להציע? בגלל שהפעם היה לי חשוב להציג לכם את האספקט העיצובי של המוצרים בהמון תמונות.

לפני שאני מתחיל עם הדברים השגרתיים כמו כיסויים למכשיר האייפון , הייתי דווקא רוצה להתחיל מהרמקול הנייד שהם מציעים באתר שלהם.

Screen Shot 2015-09-19 at 6.15.22 PM

Switch, רמקול בלוטות' נייד
הרמקול שלהם אשר מציע 14 שעות של סוללה כולל בתוכו בנוסף להיותו רמקול גם סוללה ניידת לטעינת המכשירים הניידים שלכם – פיצ׳ר שלא ראיתי מעולם ברמקולים ניידים ואני חייב להגיד שהוא ממש שימושי מעבר לזה שניתן להשיגו בצבעים לא שיגרתיים, יש לו עיצוב מינימליסטי ומעל הכל, מספק סאונד עשיר ונעים בעוצמה גבוהה.

הרמקול בנוי משלושה רמקולים קטנים וסאב אקטיבי וכולל מעליו כפתור עגול וגדול שנראה כאילו נלקח ממערכות Hi-Fi. ניתן להשתמש בו גם לביצוע שיחות והוא כולל מיקרופון מובנה.

הרמקול זמין בחמישה צבעים : אפור , לבן , ירוק , אדום וגרסה יקרה יותר בצבעים שחור וזהב.

מחיר הרמקול עם זאת, לא זול והוא עומד נכון להיום באתר החברה על 129.99$ והם מבצעים משלוחים לישראל עם זאת תמיד שווה להיכנס לeBay ולחפש מציאות ומבדיקה שעשיתי שם ניתן למצוא את הרמקול בחצי מחיר.

Screen Shot 2015-09-19 at 6.14.31 PM

אז לכל אלו שבדיוק מחפשים רמקול נייד או כאלו שפשוט מחפשים פריט עיצובי לחדר/סלון שלהם – ה-Switch נכנס לרשימת ההמלצות שלי.

ועכשיו לגלריה :

 

SWITCH-4

 

SWITCH-2

 

Screen Shot 2015-09-19 at 6.14.14 PM