STM Drifter – תיק גב ללא פשרות לכל הגאדג׳טים שלכם

ע״י

ה-Drifter של חברת STM מתאים לשלל מחשבים ניידים ובעצם מכיל מקום יעודי לכל גאדג׳ט באריזה מושלמת ומעוצבת נגד מים, ואין ספק שמדובר על אחד התיקים הטובים ביותר כיום בשוק.

חברת STM עשתה עלייה לארצנו כבר מזמן עם שלל כיסויים למכשירי ה-iOS שלנו ותיקי גב איכותיים ביותר. אחד תיקי הפרימיום שלהם הינו ה-Drifter אשר מתאים לשלל מחשבים ניידים ובעצם מכיל מקום יעודי לכל גאדג׳ט אותו תרצו לשאת ממקום למקום באריזה מושלמת ומעוצבת נגד מים. אין ספק שמדובר על אחד התיקים הטובים ביותר כיום בשוק, אז אם אתם סטודנטים או כאלו שמרבים לטוס הרבה או סתם חובבי תיקים אין ספק שזה התיק הבא שלכם.

נראה כי תרמיל גב הופך להיות חלק בלתי נפרד לנשיאת כלל הגאדג׳טים שלנו, אותם אנחנו רוצים לקחת לכל מקום , אם זה המחשב הנייד, האייפד, המצלמה שלנו וכו׳, תמיד חשוב לנו שהם יהיו שם לשליפה מהירה ברגע שנרצה אותם, אם זה בטיול לצפון, בעבודה או במקרה שלי אפילו לביקורים אצל ההורים שלי וכשאתם חושבים על זה, זה הגיוני לחלוטין. מעבר לנשיאת המחשב הנייד תמיד יהיה לכם מקום נוסף גם לשלל המטענים למינהם, נעלי הספורט שלכם וכמובן המסמכים והמחברות במידה ואתם סטונדטים.

Drifter

חברת STM הממוקמת באוסטרליה הרחוקה, היא אחת החברות המובילות בשוק כיום, כאשר מדברים על תיקים סופר איכותיים ומעוצבים, בדיוק בשביל חובבי הגאדג׳טים, שאלו בעצם אתם, שקוראים ברגע זה את הסקירה. החברה מייצרת בין השאר כיסויים לאייפד, כיסויים לאייפון ותיקים כמובן מאז שנת 1998.

אני משתמש במוצרים שלהם מאז שאני זוכר את עצמי בימיי הראשונים בצה״ל (הי שם בסוף שנות ה-90) בתיק גב שעדיין נמצא עמוק בתוך הבוידם ודרך אגב, הוא עדיין שמיש לחלוטין.

ה-Drifter העשוי מחומר עמיד למים בדרגת עמידות של 320D/640D ויודע לשאת מחשבים ניידים בגודל של 13 עד 16 אינץ׳ בתוך תא נפרד אשר מרופד היטב. מעבר לכך קיים תא נפרד לאחסון הטאבלט שלכם עד גודל של 10 אינץ׳. באופן עקרוני אני יכול להגיד לכם שלא היתה לי בעיה להכניס לתוכו את ה- MacBook Pro 13 , האייפד אייר 2 שלי, נעלי ספורט, בקבוק מים בגודל בינוני, ארנק, שלל המטענים הרבים כולל זה של האייפון , מחברת די גדולה והיה עוד המון מקום בתאים הנוספים. בנוסף קיים בתחתית התיק, תא נוסף המצויר עליו מטריה אשר בתוכו יוצא כיסוי מניילון המכסה את התיק כולו – ממש מזכיר לי את הימים שלי בדרום אמריקה עם הכיסוי מוצ׳ילה… אבל בסופו של דבר הכיסוי הזה מעולה לנסיעות לחו״ל לאלו ממכם שלא אוהבים לקחת תיקים עמכם למטוס ומעדיפים לשלוח אותם לבטן המטוס על מנת לשמור היטב על התיק ובעיקר לזהות אותו בנסיעתו על המסוע, ולאלו מכם שאוהבים לשאת אותו לתוך המטוס התיק הזה מתאים בגודלו לתאים מעל ראשכם במרבית חברות התעופה (עניין מהותי לאלו מכם שטסים הרבה).

111-037P-drifter-raincoverfront_large

product-stmdrifter-dd

החלק החשוב ביותר בתיק לדעתי עוד לפני החלוקה הפנימית שלו הוא תמיכת הגב. אלו מכם אשר מסתובבים רבות עם תיק גב מבינים בדיוק על מה אני מדבר. תיק ה-Drifter במקרה הזה מוכיח את עצמו מעל ומעבר ומכיל בסיס גב איכותי ביותר, שגם במקרה שהתיק היה מלא לחלוטין ודי כבד בנסיעתי האחרונה לארה״ב, לא הרגשתי אותו כמעט על הגב – חשוב להבין שתמיכות הגב עובדות הכי טוב כאשר לובשים את התיק עם 2 הרצועות שלו וסוגרים את הקליפסים הקדמיים וקצת פחות כאשר נושאים אותו על רצועה אחת בלבד.

חברת iDigital מייבאים את התיקים של חברת STM אבל את הדגם הזה לא מצאתי בשום חנות אולי בגלל מחירו הגבוה יחסית שכנראה יכפיל את עצמו בעלייתו ארצה. מחיר התיק בAmazon הינו  135.95$ אך ניתן למצוא אותו גם במחירים נמוכים יותר באתרים השונים בחו״ל (לא קיימים מיסים לדעתי על תיקים). נכון לכתיבת הסקירה, מצאתי אותו במחיר נמוך יותר גם באתר eBay במחיר של 99$ בלבד. את התיק ניתן למצוא בשלושה צבעים :זית, אדום וגרפיט.