The Nodus Access Case | מגן אלגנטי מעור איטלקי

ע״י

מגן ה- Nodus Access הוא מגן מעוצב באופן מופלא מסוג מגני ארנק לאייפון 6 והאייפון 6 פלוס והוא גם זוכה פרס האתר למגן הארנק הטוב ביותר לשנת 2014. 

nodus_access_iphone_6_case_47_inch_2

אני חייב להודות – אני פשוט נהנה מריח של עור משובח, יותר מזה אני מאד אוהב מגע של עור ואין ספק ששילוב של עור עם העיצוב של האייפון 6 גורם מיד לכל עובר אורח שרואה את האייפון שלי בשבוע האחרון מונח על השולחן במשרד, להרים גבה ולשאול אותי של מי המגן שבו אני משתמש ואיפה אפשר לקנות אותו. למרבית האנשים שמכירים אותי אמרתי שכדאי להמתין בסבלנות עד לרגע שבו ארגיש מוכן לכתוב את הסקירה ואין ספק שלקח לי קצת זמן.

עד לרגע כתיבת הסקירה לא הייתי בטוח מה קרה לי, מחובב אייפון מושבע שלא אוהב ללכת עם מגינים כלל, מצאתי את עצמי כבר מספר ימים עם אותו מגן על המכשיר, לא מגן דקיק ולא Skin , ממש מגן ארנק מעור שבולט מאד לעין. אני חושב שהשילוב של נוחות השימוש במגן, לצד העיצוב עוצר הנשימה והפשטות גרמו לי להתאהב במגן של חברת Nodus, ולהגדיר אותו כמגן השנה.

iphone-6-6-plus-case-with-stand-applepack.ru-main

מגן ה- Access עשוי בחלקו החיצוני מעור איטלקי משובח כאשר חלקו הפנימי עשוי ממקירופייבר נעים למגע לשמירה על מסך המכשיר. העור ממנו עשוי המגן מרגיש נהדר למגע והוא מאד דק יחסית למגני הארנק הקיימים היום בשוק. המגן כולל כמובן חלק פנימי בו ניתן לאחסן מזומנים ומספר כרטיסי אשראי.

nodus_the_access_case_tested_by_belgium_iphone-4

אבל עד לכאן מדובר בפיצ׳רים הקיימים במרבית כיסויי הארנק אבל מה שהופך את המגן הזה למאד מיוחד וייחודי בשוק, היא הטכנולוגיה שבאמצעותה מכשיר האייפון מתחבר לכיסוי הנקראת Micro – Suction שהיא בעצם כריות וואקום קטנטנות הנמצאות לאורך חלקו הפנימי של המגן שמרגישות מעט דביקות וכאשר מניחים את מכשיר האייפון על גביי פס ה- Micro – Suction הוא נדבק (יותר נכון מתחבר בוואקום) לכיסוי. מה שמאד מיוחד בטכנלוגיה הזאת הינה העובדה שמכשיר האייפון נשאר מחובר באופן חזק מאד לכיסוי וגם לאחר מספר ניעורים של המגן כדי לבדוק את חוזקו, מכשיר האייפון נשאר מחובר היטב לכיסוי. אני משתמש בכיסוי הזה כבר משהו כמו שבוע ואני יכול להעיד שהמכשיר לא זז אפילו מילימטר מפס ההדבקה.

Featured6-642x504

פיצ׳ר נוסף שחסר במרבית כיסויי הארנק הוא האופציה לסגור את הכיסוי. למי מכם שמשתמש במגיני ארנק יודע שאחד הדברים המעצבנים היא חוסר היכולת לסגור היטב את הכיסויים האלו על מנת שישמרו היטב על מסך המכשיר. וגם פה ה- Access מתפקד באופן מופלא ע״י פס נוסף של Micro – Suction קטנטן אשר תפקידו להידבק על מסך המכשיר. חשוב להבין שלא באמת מדובר בדבק למרות שבמגע ראשון זה נראה כך, ומדובר לחלוטין בסוג של כריות יניקה קטנטנות ולכן אין מה לדאוג בנוגע לכתמים ודביקות על המסך עצמו. מכיוון שכאמור לא מדובר בהדבקה ניתן תמיד להסיר את המגן מהכיסוי למרות שכמו שכבר הבנתם, כריות ההדבקה הללו עושות היטב את העבודה.

nodusaccess-iphone6case4

חשוב להבין שהמגן מגן על חלקו הקדמי והאחורי של האייפון ולא קיימת הגנה על חלקו העליון והתחתון, עם זאת המגן הינו גדול במעט מהמכשיר עצמו ולכן במידה והאייפון ייפול המגן ישמור בצורה מצוינת על המכשיר.

494169914_640

ואין ספק שעל איכות משלמים ועל יוקרה משלמים אף יותר, מחיר המגן באתר של חברת Nodus הינו 39.99 פאונד אנגלי (המגן מגיע מאנגליה) עבור האייפון 6 ואייפון 5 ו-49.99 פאונד אנגלי עבור האייפון 6 פלוס. מחיר אומנם לא זול אבל כבר ראיתי וסקרתי בעבר מגינים יותר יקרים ואני יכול להגיד שאין ספק שמקבלים תמורה בשביל הכסף שאתם משלמים. המגן גם זמין עבור מכשיר האייפד אייר והאייפד מיני במחיר של 99.99 פאונד ו89.99 פאונד בהתאמה. המגן כמו כן זמין ב-2 צבעים : הChestnut Brown שזה סוג של חום ו-Ebony Black. במידה ותזמינו מגן אחד קיימת הנחה של 20% על כל מגן נוסף שתרכשו. עלות המשלוח לישראל הינה 5.99 פאונד

לסיכום אין ספק שמדובר במגן הטוב ביותר לשנת 2014 מבחינתי ולכן הוא זכה בפרס זה מטעם האתר.