חינם לזמן מוגבל | Earn to Die 2

ע״י

יום אוסטרליה הוא יום חג, מסתבר, וכולם נהנים! המשחק חינם לזמן מוגבל מהרו!

 

 

לפני כמה שבועות סקרתי לכם את Earn to Die 2, למרות שחיכיתי לו לא מעט, הייתה תחושה של החמצה. בעוד המשחק כן המשיך את המסורת האיכותית של דריסת זומבים ללא רחם, שדרוג רב של הרכב ומשימות רבות בערים מגוונות, המפתחים לקחו חלק מהיכולות של המשחק צעד אחד יותר מדי קדימה.

Earn To Die 2_pic2

כדי להסביר מה לא אהבתי במשחק, נלך קצת אחורה, למשחק Need For Speed: Porsche Unleashed. בעיקרון היו לי מספר הסתיגויות ממנו שגרמו לי לא לאהוב אותו כל כך. הסתיגויות אלו לא היו בגלל דחיפת המותג של Porsche לגרון שלנו, אלא בגלל תחושה של ריאליזם יתר. מה זה אומר? זה אומר שכאשר נתקעתי בקיר חלקים מהמכונית שלי עפו לכל עבר. יכול להיות שזה מתאים למשחקי מירוצים מסוימים, אבל לדעתי זה לא מתאים לסדרה שכל המטרה שלה היא להגיע למהירות גבוהה כמה שיותר מהר.

ובחזרה לדריסת זומבים. במשחק המפתחים הוסיפו פיצ'ר בשם Chassis שהוא בעצם המיגון של הרכב, שמאפשר להוסיף לרכב חלקים שמשפרים את המיגון, אולם גם מתפרקים, ונופלים ממנו בעת הנסיעה. לא כיף לראות את הרכב מתפרק מאחורינו ברגע שאנחנו לוחצים על הגז, ומתחילים לדרוס את הזומבים כמו בולדוזר. המפתחים הבטיחו שהם שיפרו את האיזון, ואני מקווה שכך הדבר.

Earn To Die 2_pic1

בכל מקרה המשחק עדיין מהנה, וכעת שהוא חינם (תודה ליום אוסטרליה!) שווה לכם לנסות אותו. בתור אחד שעדיין משחק במקורי, אפילו במחשב בגרסת הפלאש, אני אומר בפה מלא ששווה לכם לתת  לו צ'אנס, אולי הוא עוד יפתיע אתכם לטובה. אז כנסו למכונית המפלצתית שנושאת קוצים בחזית, ותת-מקלע על הסאן רוף, ותתחילו להנות 🙂